Як продати старий автомобіль.

Продаж автомобіля - це досить таки складна справа, яка має у результаті принести задоволення і продавцю і покупцю. Тому завжди слід дотримуватися загальноприйнятих вимог. Що ж потрібно зробити, щоб найбільш вигідно продати автомобіль ?
Інструкція
1
Найголовніше і складне - це адекватно визначити ціну. Тут на допомогу прийде інтернет, де можна знайти приблизну вартість авто такої ж марки. Краще взяти середню ціну ринку, бо надто висока вартість може відлякати покупців, а надто низька - принести думки про те, що у машини є серйозні недоліки, вона побувала в аварії і т.д. Увімкніть у вартість авто ті переваги, якими володіє ваша машина в порівнянні з іншими, наприклад, наявність литих дисків, кондиціонера, гідропідсилювача керма, хорошою магнітоли і якісного звуку. Визначте ціну з урахуванням достоїнств і недоліків вашого автомобіля. Ціну можна виставити на кілька відсотків вище очікуваного результату, і ця різниця стане приємною знижкою для покупця і не засмутить вас.
2
Підготуйте автомобіль до продажу: вимийте його, почистіть салон, перевірте працездатність основних приладів та вузлів автомобіля. Нехай краще ви поправите якісь невеликі недоліки в своїй машині, ніж їх помітить потенційний покупець при огляді.
3
Додайте оголошення про продаж. Реклама повинна бути в якомога більшій кількості джерел: друковані видання, спеціалізовані сайти в інтернеті. В оголошенні вкажіть всю основну інформацію про автомобіль, і бажано прикріпіть фотографії з різних ракурсів.
4
Після того, як ви знайдете ту людину, яка готова купити машину, попросіть у нього завдаток, щоб ви могли спокійно зняти автомобіль з обліку. Завдаток компенсує вам ризики, якщо покупець раптом відмовиться в останній момент від покупки подаржанного авто. Знімайте автомобіль з обліку і чекайте дня для остаточного завершення угоди.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9S2IoS7XCCY