Як привезти машину.

Незважаючи на те, що в нашій країні в даний час можна вибрати автомобіль практично будь-якої марки і класу, багато наших співвітчизників купують автомобілі за кордоном, наприклад, у Німеччині. Відповідно автолюбителі задаються питанням - як привезти машину з Німеччини до Росії. Це зробити цілком реально.
Вам знадобиться
  • Вам буде потрібно водійське посвідчення міжнародного класу, валютна банківська карта і закордонна віза.
Інструкція
1
Наші внутрішні «бюджетні» водійські посвідчення за кордоном не дійсні. Тому першим ділом отримаєте міжнародне водійське посвідчення.
2
Замовте в банку валютну карту, покладіть на неї суму на машину плюс дорожні витрати.
3
Виберіть автомобіль. Постарайтеся вибрати кілька «кандидатів». Зараз більшість магазинів і авторинків мають свої сайти і, приклавши зусилля, ви цілком зможете підібрати кілька автомобілів. Бажано, щоб вони були розташовані не далеко один від одного - так вам буде потрібно менше часу на внутрішні пересування.
4
Зверніться в консульство Німеччини за отриманням візи.
5
Прокладіть маршрут, яким ви будете перевозити машину з Німеччини до Росії. Це можна зробити сухопутним шляхом через Польщу і Білорусію або по воді на поромі з Ростока в Санкт-Петербург.
6
У Німеччині уважно огляньте всі автомобілі, які ви вибрали через інтернет. Торгуйтеся спокійно - і в салонах, і на авторинках це нормально. Вибираючи між покупкою в магазині або у приватної особи - зупиніться на магазині.
7
Після здійснення покупки, залежно від обраного шляху ви або переганяти машину в порт, або починаєте прогулянку по Європі.
8
Коли ви приїдете в Росію - сплатите мито і поставте машину на облік в ГИБДД.
Зверніть увагу
Якщо ви вирішили перевозити машину на поромі - забронюйте місце заздалегідь.
Корисна порада
Краще, якщо ви не поженуть машину поодинці, а приєднаєтеся до групи автолюбителів - так буде набагато безпечніше.
Попит на американські автомобілі на російському ринку вже багато років залишається стабільно високим. Причиною тому їх високу якість і комплектація. До того ж, виявляється, доставка автомобілів із США морем обходиться замовникам набагато дешевше, ніж перегін подібного автомобіля своїм ходом з європейських країн.
Інструкція
1
Попит на американські автомобілі на російському ринку вже багато років залишається стабільно високим. Причиною тому їх високу якість і комплектація. До того ж, виявляється доставка автомобілів із США морем обходиться замовникам набагато дешевше, ніж перегін подібного автомобіля своїм ходом з європейських країн.
2
Придбайте автомобіль в США за допомогою спеціального онлайн-каталогу або за замовленням і безпосередньо зі складу. Однак сьогодні заради цього зовсім необов'язково перетинати океан. Так, дуже пристойну стару машину можна купити через інтернет на онлайн-аукціоні. Ці аукціони мають одну особливість - вони здебільшого дилерські, тобто перш ніж купити автомобіль, ви спочатку оформляєте заявку на нього через одного з дилерів, вносите завдаток і тільки після покупки виплачуєте залишок суми. Після цього її переганяють в порт. Залежно від відстані до порту доставка може обійтися від 750 до 1500 $. На це може піти від двох днів до двох тижнів.
3
Доставка автомобілів із США здійснюється переважно морем. Перевезення легкових автомобілів із США в Європу здійснюється в контейнерах і може тривати до півтора місяців. Вантажні автомобілі, що не поміщаються в контейнер, перевозяться у відкритому вигляді на спеціалізованих поромах.
4
Вивчіть пропозиції автосалонів-дилерів або знайдіть надійну фірму-посередника, яка доставить ваш автомобіль. Зверніть увагу, що хороша організація застрахує і ваше авто, і власні ризики, а тому ще до підписування договору з вами попросить ознайомиться з умовами страховки. У солідної фірми повинна бути і власна стоянка для прибулого транспорту.
5
Обов'язково прорахуйте витрати. Перевезення морем може обійтися покупцеві приблизно від 1500 до 2500 $. Частина автомобілів до Росії надходить через фінський порт Котка, але цілком можливі варіанти з доставкою в Росію, наприклад через Новоросійськ або Владивосток. Контейнерні перевезення вигідні ще й тим, що вони не залежать від виду транспорту.
6
При бажанні автомобіль з порту ви можете перегнати як самостійно, так і сплативши послуги однієї з фірм, що займаються перегоном. Не забудьте, що до всіх інших додадуться ще й портові витрати.
7
Ще один варіант доставки - транспортним літаком. Він, безумовно, більш швидкий, але, природно, більш дорогою. До того ж перелік міст, що приймають такі літаки, вельми обмежений - це Москва і Санкт-Петербург.