Як зробити підлогу для дачі.

Якщо ви будуєте заміський будинок, напевно вам захочеться знати, як зробити на дачі затишний і теплий пол . Не в кожного російського дачника є можливість і бажання ис пол ьзовать дорогі західні технології. Теплий пол в будиночку без підвального приміщення зробити можна. Важливу роль в утепленні пол а грає товщина ис пол ьзуемого матеріалу, а також кількість його шарів. Ознайомимо вас з двома старими і перевіреними часом технологіями будівництва теплого пол а на дачі.
Інструкція
1
Перший варіант призначається для кам'яних будинків. Отже, при будівництві пол а в кам'яному дачному будиночку особливу увагу слід приділити двох основних операцій. Йдеться про керамзитного засипці і про заливці стяжки.
2
Першим ділом будується чорновий пол . Потім на нього укладається руберойд або пергамін. Після цього засипається товстий шар керамзиту, який ретельно утрамбовується. Чому саме керамзит? Справа в тому, що керамзітова засипка охороняє пол в дачному будиночку від капілярного підсосу вологи, а також служить хорошою теплоізоляцією. Не забудьте на керамзит постелити пол іетіленовую плівку в два шари. Якщо пол отна на весь пол не вистачить, необхідно буде проклеїти шви плівки. Біля стін приміщення краю плівки підгинаються вгору - так пол вчиться своєрідне «блюдце» для заливки стяжки. Дотримуючись запропонований час висихання бетону, зробіть по стягуванню чистової пол .
3
Тепер поговоримо про другий варіант. Для цього пол а знадобиться утеплювач. Спочатку необхідно зробити чорновий пол . На нього стелиться шар пергаміну, потім зверху поміщається дерев'яні лати, між дощок якій прокладається утеплювач. Його роль може зіграти мінеральна вата, але ніяк не пінопласт. На утеплювач знову настилається шар пергаміну і фанера (або плити OSB). Далі можна приступати до прокладання чистового пол а. Для цього зверху настилається лінолеум. Можна зробити і з ламінату.
Корисна порада
Імпортні сучасні матеріали ефективніше і довговічніше вітчизняних, тому їх при прокладці статі використовувати переважно. На жаль, імпортні матеріали коштують недешево.