Як зробити стелю з пластику. стеля з сайдинга.

Стелі з пластика якісніше звичайної побілки стельових шпалер. Вони відмінно реагують на миття з вологою губкою, м'яким милом і теплою водою. Пил з таких стель можна видаляти м'якою щіточкою або за допомогою пилососа з м'якою насадкою. Пластикові стелі являють собою прямокутні або квадратні полістиролові і пінопластові панелі. Лицьова поверхня панелей або забарвлена, або покрита плівкою. На поверхні стельової плитки часто мається рельєф, який імітує різьблення по дереву або ліпнину.
Інструкція
1
Обмежень у використанні пластикової плитки немає. Вона рекомендується для стель житлових приміщень: залів, спалень, кабінетів, коридорів. Для кухонь плитку краще використовувати з захисною плівкою. Стельова плитка може клеїтися практично на будь-яку попередньо підготовлену поверхню, відмінно приховуючи дефекти.
2
Процес поклейки плитки нагадує обклеювання стель шпалерами. Поверхня попередньо очищається від старих шпалер і пилу, стара побілка замивається. Також бажано загрунтувати поверхню під колір плитки. Якщо плитка не зовсім рівно ляже, маленькі щілини завдяки грунтовці сильно не проявляться. Клей можна використовувати практично будь-який. Але краще скористатися спеціальними клеями для стельових покриттів.
3
Укладати пластикову плитку можна двома способами: від краю і від центру. Кожен з них має свої особливості. Щоб провести укладання плитки від центру кімнати, потрібно цей центр спочатку відзначити. Натягніть мотузки по діагоналі між протилежними кутами і в місці перетину позначте центр. Тепер проведіть через нього хрест-навхрест дві прямі лінії, паралельні стінок і розділяють стеля приміщення на чотири рівні зони. Тепер приступайте до поклейки. Недолік цього способу в тому, що у кожної стіни, швидше за все, будуть перебувати плитки, порізані в менший розмір.
4
Укладання від країв приміщення. Поклейку плитки слід робити від стіни, яка при вході в кімнату першої кидається в очі, залишаючи обрізку на менш помітної стороні. Проведіть від кута кімнати дві перпендикулярні один одному лінії на відстані 2-3 см від стіни. Цим ви забезпечите геометричне прилягання плиток і усуньте ймовірну похибка через нерівних стін. Даний відступ можна потім закрити стельовими фасонними профілями.
5
Загальні особливості монтажу стельової плитки: клей наноситься на самий край приклеюваної боку плитки. На висихання йому дається одна-дві хвилини. Потім плитка приклеюється і притискається до стелі для фіксації. Наступні плитки наклеюються паралельними рядами. Потім встановлюються фасонні профілі (плінтуси і карнизи) і декоративні розетки.
Підвісний стеля з пластика - відмінна альтернатива будь-якому іншому стелі. Оптимальне співвідношення ціни і якості. Висока вологостійкість. Сучасний зовнішній вигляд. Можливість пристрою вбудованої підсвічування. Всі ці якості роблять вибір стелі з пластика самим практичним.
Вам знадобиться
  • Пластикові панелі, профіль стельовий, саморізи, дюбель-цвяхи.
  • Рівень, перфоратор, шуруповерт, куточок.
Інструкція
1
Зробіть перший і найважливіший крок до отримання підвісної стелі. Визначте горизонталь. Для цього виміряйте висоту кімнати (кухні, ванної, коридору) в кожному кутку. Вибравши найнижчий з усіх кут, відступите 5см вниз і зробіть мітку олівцем. За допомогою рівня і олівця накресліть на стіні горизонтальну лінію.
2
Візьміть профіль направляючий 27 * 28мм і просвердлите в ньому за допомогою дрилі отвори. Відстань між ними приблизно 60см. Свердло вибирайте виходячи з розміру використовуваних вами дюбель-цвяхів. Так підготуйте весь направляючий профіль.
3
Прикладіть підготовлений профіль до стіни строго по горизонтальній лінії, яку ви накреслили, використовуючи рівень. Крізь просвердлені вами отвори намітьте на стіні точки свердління. Прибравши профіль, просвердлите в стіні дірки під дюбеля. Вставте пластмасові дюбеля в стінку і закріпіть на ній профіль. По всьому периметру приміщення, в якому ви робите стеля необхідно проробити те ж саме.
4
Закріпіть на стелі прямі підвіси. Попередньо просвердливши стеля так, як ви свердлили стіну. Підвіси повинні бути розміщені на одній прямій лінії. Такі лінії потрібно накреслити паралельно. На відстані 60-70см використовуючи малярський шнур і олівець.
5
Натягніть від однієї стіни до іншої нитка або волосінь. Сильно натягнувши її, закріпіть на дюбелях, якими кріпляться напрямні до стіни. Нитка повинна бути перпендикулярна лінії, уздовж якої кріпляться підвіси.
6
До підвісів кріпите профіль стельовий 60 * 27мм. Робіть це з напарником. Перший тримає профіль, максимально вирівняний по нитки. Другий прикручує його клопами (дрібні саморізи) до підвісів які потім загинаються. Так само клопами прикріпіть профіль до напрямних на стіні.
7
обшивають готовий каркас пластиковими панелями. Важливо правильно закріпити першу панель так, щоб наступні йшли під прямим кутом до профілю. Кріпляться панелі тими ж клопами. Необхідно стежити за щільністю з'єднань, щоб уникнути щілин між панелями. Це зовсім не прикрасить ваш стеля .
Зверніть увагу
Ретельно перевіряйте панелі на предмет відколів, подряпин і кривизни. Робіть це відразу як вам їх привезли, перш ніж остаточно розплатитися.
Корисна порада
Якщо ви плануєте використовувати пластиковий плінтус, вставляйте його заздалегідь. Або залишайте між стіною і панелями зазор, достатній для його установки.