Як відключити монітор. чи потрібно відключати монітор від мережі.

В процесі експлуатації персонального комп'ютера виникає необхідність у відключенні монітора . Це може бути обумовлено економією споживання електроенергії, тривалим перервою в роботі з комп'ютером, заміною самого монітора або відеокарти, а також обслуговуванням (чищенням) системного блоку.
Вам знадобиться
  • 1) Вивчити інструкції по експлуатації монітора і персонального комп'ютера
  • 2) Знати призначення органів управління монітором і комп'ютером
  • 3) Навчитися підключати та відключати кабель інтерфейсу до відеокарти
  • 4) Мати універсальну викрутку (в разі необхідності)
Інструкція
1
Перед вимиканням монітора необхідно відключити комп'ютер. Залежно від встановленої операційної системи (ОС) послідовність може бути різною. Якщо ваш комп'ютер працює під ОС Windows, то клацніть лівою кнопкою мишки на кнопку "Пуск" в панелі задач, в меню, натисніть послідовно "Вимкнення/Виключення".
2
Вимкніть електроживлення монітора натисканням на кнопку «Вкл/Вимк» на панелі управління монітором. Потім від'єднайте інтерфейсний кабель монітора від роз'єму відеокарти на задній стороні системного блоку комп'ютера. При необхідності повного відключення монітора від мережі, потрібно від'єднати від монітора кабель електроживлення. Включення монітора відбувається в зворотній послідовності.
3
Дуже корисною функцією є можливість програмної настройки відключення живлення. Для цього відкрийте "Панель управління", натисніть на значок "Екран", виберіть вкладку "Заставка" і натисніть кнопку "Живлення". У вікні, налаштуйте схему управління живленням таким чином, щоб дисплей відключався через потрібну вам кількість хвилин.
Зверніть увагу
При проведенні роботи необхідно знати і строго виконувати заходи безпеки, викладені в інструкціях з експлуатації приладів!