Як зробити в спальні ремонт.

Вирішивши зробити ремонт , багато людей звертаються до фахівців. Але якщо фінансові можливості не дозволяють, або ви хочете від ремонт іровать спальню самостійно, потрібно слідувати певним планом.
Вам знадобиться
  • Інструменти: Шпатель, обдирний шпатель, валик, наждачний папір.
  • Матеріали: Фарба для стелі, грунтовка, шпаклівка, шпалери.
Інструкція
1
Перш ніж почати роботу, слід продумати все до дрібниць. Спальня - це кімната відпочинку, в ній повинно бути тепло і затишно. Визначтеся з кольором шпалер, з вибором підлогового покриття, зі спальним гарнітуром. Якою ви хочете побачити кімнату в кінцевому підсумку?
2
Ремонт в будь-якій кімнаті слід починати з стель і стін. В першу чергу потрібно обдерти старі шпалери, почистити стелю за допомогою обдирного шпателя. Потім прогрунтувати повністю всю кімнату для того, щоб на стінах не залишилося пилу, і шпаклівка лягала равномерно.После того як грунтовка просохла, за допомогою шпателя нанесіть на стіни і стеля шпаклівку, дайте їй просохнути 24 часа.Что стосується батарей, їх теж потрібно оновити і пофарбувати. Для таких поверхонь, як батареї, продається спеціальна фарба, вона не пожовтіє ні через два, ні через три года.Далее слід пофарбувати вікна, але якщо ви запланували поставити склопакети, викличте бригаду спеціалізується на пластикових вікнах, на протязі 2-х годин вони зроблять свою работу.Двері краще відразу купувати в зібраному вигляді, інакше у вас піде багато часу на їх установку.Можно клеїти шпалери і фарбувати потолок.Теперь коли шпалери наклеєні, прикріпіть в подрозетники розетки.
3
Наступним кроком буде підлогу. В спальні можна постелити килимове покриття, лінолеум, паркет або ламінат. Це на ваше усмотреніе.Также під підлогове покриття можна постелити "тепла підлога". З цим ви впораєтеся без допомоги професіоналів. Крім основного опалення, тепло буде виходити і від статі.
4
Тепер коли оздоблювальні роботи закінчилися, потрібно зайнятися текстилем і меблями. В салонах текстилю вам допоможуть вибрати будь штори на ваш смак, а фахівці з меблів запропонують великий вибір спальних гарнітурів. Не забудьте про якісну постільну білизну.
Зверніть увагу
На ринку будматеріалів дуже багато підробок, не помиліться у виборі.
Корисна порада
Купуйте тільки якісні матеріали, вони вам прослужать довше.