Як привітати оригінально подругу з днем ??народження. оригінальне привітання подрузі з днем ??народження.

День народження завжди хочеться зробити найбільш незвичайним днем у році, особливо якщо мова йде про день народження людини, яким ви дорожите і якого ви цінуєте, наприклад, про кращій подрузі. Як привітати з днем народження подругу, щоб цей день запам'ятався їй надовго, а ваш подарунок виділявся з маси інших? Придумайте максимально оригінальне і несподіване поздоровлення.
Інструкція
1
Напишіть для подруги вітальні вірші або знайдіть готові красиві слова з побажаннями щастя і радості в житті. Прочитайте їй вірші вголос - їй буде приємно їх почути саме від вас.
2
Віршовані побажання можна висловлювати не тільки усно, але й письмово - надсилайте поздоровлення в SMS-повідомленнях, інтернет-листівках, і навіть звичайних паперових листах, якщо вони дійдуть до адресата вчасно.
3
Кожній дівчині приємно отримувати в подарунок квіти - це ще один вид оригінального подарунка на день народження, особливо, якщо в букеті є елемент індивідуальності: наприклад, надруковані на пелюстках імена дівчини або вкладена листівка, яка була зроблена своїми руками.
4
Для того щоб не прогадати з побажанням, задумайтеся, що любить ваша подруга і до чого вона прагне - побажайте їй виконання саме тих бажань і досягнення тих цілей, про які вона мріє.
5
Зробіть для подруги несподіваний вечір, про який вона не знатиме до самого дня народження - запросіть спільних друзів, накрийте стіл, придумайте розважальну програму.
6
Привезіть нічого не підозрює подругу туди, де ви запланували провести свято, і здивуєте її. Підмовив всіх друзів і приятелів заздалегідь, щоб вони одночасно привітали подругу приємними словами або віршем.
7
Не забудьте красиво оформити подарунок - подруга отримає чимало задоволення, розпаковуючи красиву обгортку, щоб побачити довгоочікувану річ, заховану всередині неї.
8
І нарешті, не забувайте про те, що всі ваші поздоровлення і мови повинні бути щирими - тоді вони по-справжньому доставлять подрузі задоволення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kVCSLtTdsrA
Оригінальний день народження - свято дитинства. Дні народження змінюють один одного з року в рік, приносячи нам нові, незабутні враження, радість і посмішки. День народження - сумне свято, скаже хтось. І це буде помилкою. Адже радіти за себе треба, а не сумувати про минуле. Чим більше людина радіє за себе, тим більше у нього внутрішніх сил і здоров'я. Так що радіти в свій день народження обов'язково потрібно, цим ви і будете оригінальні, коли зумієте бути щасливими просто так.
Вам знадобиться
  • Кмітливість, бажання.
Інструкція
1
Дуже добре влаштувати незвичайний день народження. Майстерно оформити подарункову листівку (зроблену своїми руками або куплену), в ній придумати і написати казку про іменинниці. В якій красиво розписати якій хорошій дівчинкою вона виростала і якою чудовою стала. Подорослішавши, якою вона стала успішною і красивою, а далі розповісти, що її чекає в майбутньому. Одного разу злий лисий шеф виявив в ній хорошого керівника і вирішив призначити власним заступником, а через деякий період - директором його нової компанії, "... вийшла заміж за чудового принца на червоному Феррарі і т.д.
2
Після, чого подруга повинна виглянути у вікно і там побачити лімузин. З лімузина вона повинна зрозуміти, що саме її чекає цей лімузин. Після того, коли вона спуститься до машини, випустити купу повітряних кульок і привітати з днем рожденія.В катаєтеся по місту, розглядаючи старі фотографії. Можете заїхати на атракціони, покататися на гойдалках і поїсти солодку цукрову вату і згадати дитинство (в цей час вас фотографує фотограф, якого не повинна бачити іменинниця).
3
Коли вам все це набридне, то поїдьте в заздалегідь зарезервовану сауну, ресторан, додому (на ваш розсуд). При вході в приміщення зав'яжіть подрузі очі і відкрийте двері. А там накритий стіл, в колі найближчих і дорогих для неї людей. Уже на заході підлаштувати бій на подушках, лопанье надутих кульок з конфетті, або цукерками.
Корисна порада
Можна влаштувати поїздку в місто мрії подруги, не обов'язково з розташуванням в пансіонаті, можна просто зробити туристичну поїздку автостопом і ночувати в наметах, розвести вогнище і запекти в вугіллі куплену картоплю, засмажити шашлики. Під стаканчик ігристого вина і чудовий настрій день народження припаде до смаку всім.