Як різати кути стельового плінтуса. Стельовий плінтус кути.

Найскладніший момент в приклеюванні стельових плінтусів - підрізання кутів. Якщо стіни прямі, підрізати кут не складе великої праці. Але якщо стіни нерівні, доведеться докласти чимало зусиль для того, щоб підігнати кут під потрібний градус.
Вам знадобиться
  • -уголок
  • -канцелярскій нож
  • -лінійка
  • -стельовий плінтус
Інструкція
1
Виміряйте кут вашої кімнати. Для цього прикладіть куточок до верху стіни в кутку біля самої стелі. Повинно вийти приблизно 90 градусів. Якщо у вас вийшло менше значення, це означає, що кути кімнати нерівні, підрізати плінтус буде трохи складніше.
2
Візьміть стельовий плінтус та долучіть лінійку під кутом в 45 градусів і сміливим рухом руки за допомогою канцелярського ножа зріжте зайву частину плінтуса. З другим відрізком виконайте те ж саме. Для плінтусів з щільних матеріалів (дерево, пластик) використовуйте ножівку або електролобзик.
3
Приміряйте відрізані частини стельового плінтуса до кута кімнати, якщо все сходиться і кут вийшов під потрібним градусом, сміливо наносите клей і приклеюйте їх до стіни.
4
Якщо кут кімнати нерівний, виміряйте його градус. Потім розділіть навпіл, це і буде потрібний кут зрізу, який ви повинні зробити на плінтусі. Наприклад: кут кімнати дорівнює 80 градусів, значить, ви повинні зрізати кут в 40 градусів з плінтуса.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HCv_b9WZ_wQ
Корисна порада
Не забувайте, перш ніж наносити клей, завжди перевіряйте, чи правильно ви зробили зріз. Якщо ви приклеїли одну частину кутового плінтуса до стіни, підігнати другу буде набагато складніше.
Багато з нас добре уявляють, як приклеювати на стелю плінтус . Однак при його монтажі можна зіткнутися з цілим рядом проблем. Найсерйознішою проблемою є правильна нарізка стельового плінтус а. Мало хто знає, як це робити правильно.
Інструкція
1
Для того щоб провести монтаж плінтус ов або ж карнизів, які виготовлені з пінопласту, потрібно заздалегідь придбати спеціальний монтажний клей в пістолеті. Також необхідно приготувати ніж, який має тонке лезо, стусло, акриловий герметик, і ножівку з дрібними зубами.
2
Для того щоб провести монтаж плінтус ов або ж карнизів, які виготовлені з пінопласту, потрібно заздалегідь придбати спеціальний монтажний клей в пістолеті. Також необхідно приготувати ніж, який має тонке лезо, стусло, акриловий герметик, і ножівку з дрібними зубами.
3
При монтажі обов'язково доведеться різати плінтус . Зверніть увагу, необхідно чітко дотриматися кут і уникнути зазубрин на краях. Різати плінтус найкраще за допомогою стусла. Дане пристосування є спеціальний короб, в якому мають прорізи. Пари прорізів розташовані на протилежних сторонах і мають свій певний кут. Їм дуже зручно різати плінтус під кутом 45 або 90 градусів.
4
Стельовий плінтус потрібно вставити в ту пару прорізів, які відповідають необхідному куті. Потрібно сильно притиснути плінтус з стусла. За допомогою ножівки, яка має дрібні зуби необхідно відрізати прямий шматок. Також для цієї мети можна використовувати ніж з тонким і гострим лезом.
5
Перед тим, як займатися монтажем плінтус а, потрібно визначити кут кімнати, з якого буде починатися робота, і в який повернемося, коли обійдемо по периметру всю кімнату. Після того, як оброблені кути плінтус а і підігнані на місці, можна наносити клей на поверхню. Обов'язково нанесіть клей на стики. Якщо стіна має нерівності, то плінтус обов'язково їх повторить. Після наклейки можна буде спостерігати стики, які утворилися в кутах, а також на прямих ділянках. Їх необхідно зашпаклювати дрібнозернистої шпаклівкою, яка легко піддається шліфовці. Потім за допомогою герметика потрібно обробити шви, які знаходяться між стіною і плінтус ом, а також між стелею і плінтус ом. В завершенні плінтус можна забарвити фарбою. Шви зашпакльовували і відшліфовані? За допомогою герметика і пістолета обробіть шви між стіною і плінтус ом, і стелею і плінтус ом. І в завершенні плінтус можна забарвити фарбою під колір стелі і стін.