Як зробити правильну стрижку.

Професійна стрижка не може не бути основним елементом стильного образу. Діловий або жіночний, м'який або фатальною, - жінка сама створює свій індивідуальний образ, характерний її чуттєвості та внутрішнього світу. А ось підібрати з урахуванням всіх її особливостей відповідну стрижку - це ціле мистецтво.
Інструкція
1
головних складових стильної зачіски - це, безсумнівно, всебічний догляд за своїм волоссям і правильний підбір стрижки. Вибір стрижки зобов'язує враховувати масу чинників і особливостей самої людини. Головні чинники - це місцезнаходження і кліматичні схильності. Це ясно, що зачіски у мешканки мегаполісу і жінки, яка проживає в невеликому містечку, будуть різні. Те ж саме стосується, коли мова йде і про проживання в північних країнах і південних, з сухим або вологим повітрям. Тим більше стрижку враховують виходячи з особливостей форми обличчя, росту, типу статури, ну і, звичайно, характеристик самого волосся.
2
Бувають волосся густе, бувають тонкі, слабкі або грубі, як кінський волос; іноді жінці не вистачає часу на зачіски і вона воліє коротко стригтися, іноді жінка з красивими довгими і кучерявим волоссям мріє про прямі та коротких. Загалом, факторів безліч, і звертати увагу необхідно на кожен з них.
3
При виборі стрижки грунтуються на п'яти типах форм особи: овальне (вважається ідеальною формою), кругле, прямокутне, квадратне й трикутне. Для овального типу обличчя підходить маса різноманітних стрижок, можна працювати як з коротким волоссям, так і з довгими. До такої особи підходять і асиметричні стрижки.
4
Для круглого обличчя підійде пишна зачіска, косий проділ або чубчик. Головне правило - подовжувати кругле обличчя, а не округляти його ще більше.
5
Прямокутні особі стрижка може надати додаткову ширину і округлість, тут підходить довга чубчик, завивка.
6
При квадратному типі особи трохи відкривають вуха, використовують асиметричні чубчика і косі проділи.
7
Коли у жінки трикутна форма обличчя, є можливість вигідно висловити контраст між широкими вилицями і вузьким підборіддям, зазвичай це робиться за допомогою короткої стрижки.
8
Такий фактор, як вік, теж впливає на вибір стрижки та зачіски. Є й такі стрижки, які візуально омолоджують, є - які надають жінці строгий, діловий і, загалом, "дорослий" вигляд. Якщо, наприклад, волосся довге і тонкі, молода дівчина може собі дозволити зібрати волосся в хвостик. Жінок середнього віку ця зачіска, скоріше буде старити, ніж молоді.
9
У підсумку, у кожної стрижки є свої завдання: маскування недоліків форми обличчя, створення нового іміджу, данина моді, і навіть виставляння на показ сильних сторін особистості часом не обходиться без яскравого образу з характерною стрижкою або зачіскою.