Як розвеселити гостей в день народження. в Які ігри та Як веселити друзів на день народження.

День народження завжди повинен бути веселим і радісним святом, особливо, коли мова йде про дитячому дні народження, на якому завжди бувають гості - як дорослі, так і однолітки дитини. Перед батьками або організаторами свята часто постає питання - як розважити гостей , які прийшли на день народження, і як залишити у них найприємніші враження про ваше торжестві. Для того щоб день народження запам'ятався і дітям, і їхнім друзям надовго, діти повинні брати активну участь у плануванні розваг і конкурсів.
Інструкція
1
Орієнтуйтеся у виборі ігор в першу чергу на думку дитини - так як він іменинник, він має повне право вибирати ігри самостійно. Запитайте дитину, які ігри б він хотів бачити на своєму святі, і подумайте, чи будуть вони доречними і цікавими. Також ви можете запропонувати дитині свій список ігор і спільно вибрати найкращі.
2
Під час самого свята уважно стежте за що веселяться дітьми - це допоможе вам вчасно помітити, що дітям не подобається обрана гра або конкурс, і у них псується настрій. Якщо ви помітили це - запропонуйте дітям іншу гру, яка розвеселить їх.
3
Заздалегідь озаботьтесь тим, щоб до кожної гри у вас було достатньо реквізиту, а також вам потрібно знати правила кожної гри.
4
Не забувайте про те, що на дитячих святах кожен гість повинен отримати максимум задоволення і піти в хорошому настрої - тому в ваших іграх не повинно бути виграв або програв. Всі гості отримують заохочувальні призи за участь в іграх і конкурсах - іграшки, книжки, солодощі, фрукти та інше.
5
Цікавою може стати спільна гра дітей в ловлю кульки. Для такої гри гості повинні встати в коло і порахуватися. Останній у рахунку гравець встає в центр кола і бере кульку. Діти повинні запам'ятати свої номери.
6
Гравець кидає кульку, вигукуючи номер, і дитина з даним номером повинен зловити кульку і перекинути його наступним номером. Якщо кулька пропускають, гравець, який не зловив його, повинен встати в центр круга.
7
Також кульку можна кидати в ціль, розмічену на папері, і ставити всім гостям очки за потрапляння.
8
Надуйте багато повітряних кульок і розкидайте їх по кімнаті. Увімкніть музику і запропонуйте дітям лопнути всі кульки, сідаючи на них, поки музика не закінчиться.
9
Існує маса цікавих і веселих ігор, які розважать дитини та її друзів - деякі з них відмінно підійдуть для вашого свята.
Запрошуючи в свій будинок гостей, необхідно продумати, чим їх розважати і веселити. Якщо компанія добре знайома, і ви відчуваєте себе в ній комфортно, то проблеми, частіше за все, немає. Але що ж робити, якщо люди не знайомі між собою або з різних верств суспільства, якщо вам захотілося урізноманітнити ваше проведення часу? Одним словом - як розвеселити гостей?
Вам знадобиться
  • - програма свята;
  • - послуги тамади;
  • - реквізит для конкурсів;
  • - система або диск караоке.
Інструкція
1
Запросіть тамаду, спеціально навчена людина завжди знайде потрібний сценарій, за яким він зможе організувати будь-який вечір. Опишіть йому потенційний контингент. Розкажіть у кого які інтереси, що неприпустимо, а які розваги можуть сподобатися. Поясніть свої уподобання. Виходячи з усього перерахованого вище, вечір буде наповнений різного роду заходами, а вам не треба буде ламати голову над тим, чим зайняти гостей .
2
Призначте вашому вечора тематичний зміст. Підберіть костюми і тему для розмови. Вам буде про що поговорити, так як «матеріал» для бесіди вже буде призначений. Навіть якщо щось піде не так, ви зможете просто обговорити вашу невдалу затію і, тим самим, добре провести час.
3
Придумайте гру або набір з ігор. Хто сказав, що грають лише діти? Наприклад, гра «Крокодил» завжди і в будь-якій компанії проходить на ура. Хіба хто-небудь встоїть перед тим, як хтось із вас намагається зобразити щось веселе і безглузде? Придумайте кілька веселих завдань. Чим різноманітніше і складніше вони будуть, тим веселіше пройде вечір.
4
Влаштуйте конкурс пісні. Нерідко, після певного градуса, російській людині хочеться що-небудь заспівати. Заздалегідь підберіть диски караоке відповідно до смаків ваших гостей . Однією з частин цієї розваги може стати спілкування з вашими сусідами, які не дуже поважають ваш репертуар. Запросіть їх до вашого столу і запропонуйте поспівати разом з вами.
5
Знайдіть актуальну тему для обговорення у вашій компанії. Перегляньте останні новини в інтернеті, повірте, після цього вам знайдеться, що обговорити.
6
Влаштуйте конкурс танцю. Яка вечірка обходиться без них? Виберіть музику заздалегідь, краще нестандартну цікаву мелодію, знайому всім, наприклад, ламбаду, бугі-вугі, «танець маленьких каченят» і т.д. Така ситуація повинна додати веселощів в ваше проведення часу.