Як навчитися показувати фокуси.

Здавна люди дивуються майстерності та спритності рук фокусників і ілюзіоністів, які часом настільки вміло показують свої трюки, що виглядають справжніми магами в очах глядачів. Якщо вас захоплюють і цікавлять таємниці фокусів, ви можете за деякий час навчитися показувати фокуси і стати майстром своєї справи, дивуючи глядачів.
Інструкція
1
Для того щоб підтримувати репутацію професійного фокусника, ніколи не розкривайте своїх секретів, навіть якщо вас про це просять друзі. Будьте різноманітні - нікому не захочеться дивитися підряд один і той же фокус. Показуйте різні трюки.
2
Перш ніж показувати фокус публіці, довго і терпляче репетируйте його в домашніх умовах. Фокус буде виглядати професійно тільки в тому випадку, якщо ви доведете його виконання до автоматизму і ідеалу.
3
В процесі демонстрації фокуса спілкуйтеся з глядачами. Коментуйте свої дії, жартуєте, розмовляйте з залом - мова дозволить відвернути глядачів від того, що ви робите руками. Для того щоб ваші фокуси були бездоганні, держите в порядку і чистоті ваш головний інструмент - руки.
4
Наносите на долоні тальк або присипку, уменьшающую ковзання, а також змащуйте пересушену шкіру рук зволожуючим кремом. Хороший фокусник завжди доглядає за своїми руками - він не тільки змащує їх поживними засобами, але і тренує розтяжку і силу пальців.
5
Виконуйте прості вправи, розвиваючі еластичність і спритність пальців. Для демонстрації карткових фокусів використовуйте покерні карти.
6
Плануючи програму виступу на публіці, помістіть захопливі і ефектні фокуси в кінець програми. Продумайте фокуси для програми так, щоб вони вимагали мінімуму часу на підготовку реквізиту.
7
Не забувайте відволікати глядачів рухами руки, голови, а також промовою. В процесі показу фокуса дивіться прямо в зал - не дивитеся на руки, вони повинні робити потрібні рухи автоматично.
8
Виступаючи на публіці, відповідайте своєму образу - надіньте строгий костюм з внутрішніми кишенями і лаковані туфлі.
9
Не забувайте практикуватися на публіці якомога частіше - це дозволить підчистити техніку виконання фокусів, домогтися більшого професіоналізму, а також позбутися від надмірного стресу і хвилювання перед виступом.