Як навчитися малювати комікси. Як намалювати аніме наруто мангу Як в мультику.

Вже досить давно комікс вважається самостійним жанром літератури та образотворчого мистецтва, і існує маса різних художників, що працюють успішно і з інтересом в жанрі коміксу. Всі знають, що цей жанр накладає на манеру малювання певні правила, і ці правила нерідко цікавлять тих, хто теж мріє стати автором коміксів, але не знає, з чого почати, щоб навчитися їх малювати. Як навчитися малювати комікси , гідні уваги і подальшої публікації?
Інструкція
1
Перш, ніж починати малювати, придумайте і пропишіть план і сюжет вашого коміксу. У коміксах обов'язково повинен бути сюжет - в іншому випадку вони перетворюються в прості малюнки, позбавлені сенсу. Заздалегідь продумайте сюжетну лінію і пропишіть можливі репліки, а також придумайте образи основних героїв.
2
Накидайте розкадрування майбутнього коміксу - це допоможе зрозуміти, що малювати в кожній лінійці кадрів. Заздалегідь прорисуйте образи основних персонажів, сформувавши їх стиль.
3
Якщо ви хочете намалювати серйозний деталізований комікс, використовуйте аркуші формату А3. Для більш простого коміксу підійде лист А4.
4
Почніть створення коміксу з підготовчих олівцевих начерків, які варто робити акуратно і тонко. Расчертите лист на сектора, прокреслите кордону в 0,5-1 см, в залежності від розміру аркуша.
5
Для початку зробіть начерки композиції кожного кадру, і тільки потім починайте деталізацію і промальовування. Малюнок повинен легко зчитуватися з кадру, а деякі його елементи для більшої ефектності можуть виходити за межі кадрової рамки (наприклад, вибухи).
6
Повністю вималювати всі кадри олівцем, займіться їх обробкою. Для цього використовуйте туш і фарбу, якщо збираєтеся розфарбовувати і контуровать малюнки вручну. Суттєву допомогу в змалюванні контурів вам надасть рапідограф - він дозволяє робити тонкі і чіткі лінії тушшю.
7
Також ви можете використовувати плакатні пір'я різного типу. Після окреслення і розмальовки коміксу його потрібно відсканувати в дозволі 300 dpi і закінчити обробку в Фотошопі.
8
Після сканування рисунок обов'язково буде містити деяку кількість дефектів і сміття - видаліть ці дефекти, збільшивши масштаб малюнка і використовуючи маленький ластик з жорсткими краями. В розділі Select> color range клацніть на будь-яку білу область малюнка, щоб виділити всі білі фрагменти файлу, після чого натисніть Delete.
9
На комп'ютері закінчите створення коміксу, вписуючи в кадри репліки в заздалегідь заготовлені форми або хмарки.