Як побудувати місток. Як виготовити самому садовий місток.

Багатьом хочеться мати симпатичний декоративний місток на садовій ділянці. Він не тільки прикрашає ландшафт, але і може служити для переходу через мальовничі струмки і канавки. Але як побудувати місток ? Зробити це нескладно, потрібно мати мінімальні навички і терпіння.
Інструкція
1
Насамперед необхідно створити опорні площадки і зміцнити схили. Це можна зробити за допомогою щебеню або каменів. Покладіть їх і гарненько утрамбуйте. Коли майданчики будуть готові, а схили укріплені, встановіть на них основу - два міцних бруса. Відстань між ними повинна дорівнювати ширині місток а. Під бруси покладіть гідроізоляційний матеріал, потім закріпіть їх за допомогою кілочків, забитих в землю. Потім помістіть на опори два прогонових бруса - по довжині майбутнього моста. Обов'язково закріпіть їх металевими скобами.
2
Після цього можна приступати до настилу самого місток а з дощок. Покладіть дошки на каркас, настил закріпіть з боків місток а притискними брусами. Важливо, щоб дошки щільно прилягали один до одного і не вешталися. Якщо ви хочете створити горбатий місток , купите спеціальні прогонові бруси - дугоподібні.
3
Потім спорудіть перила місток а. Для цього по його боках поставте вертикальні бруси на висоту 1 м, а потім з'єднайте їх між собою двома планками хрест навхрест. Потім на ці бруси прикріпіть поручні з дощок або профільованих брусів. Міст готовий, його залишилося просочити захисним покриттям, пофарбувати і використовувати за призначенням.