Як оформити самим дитячий фотоальбом. Як оформить в фотошопі дитячу фотографію.

Кожна людина мріє, щоб у нього був яскравий, красивий і детальний дитячий фотоальбом . Якщо раніше створення такого альбому було доступно далеко не всім батькам, то сьогодні, коли у всіх є цифрові фотоапарати і комп'ютери, оформити дитячий альбом не складе для вас ніяких труднощів. Цей альбом стане для вас пам'ятним і цінним предметом, бережно зберігаються в родині. У цій статті ми дамо вам кілька порад, як оформляти дитячий фотоальбом .
Інструкція
1
Використовуйте якісні та красиві фотографії вашої дитини з самого раннього років - але не обов'язково обмежуватися одними лише фотографіями. Додайте в альбом перші малюнки дитини, його перші літери, і звичайно, фотографії своєї вагітності та УЗД.
2
Також в альбомі ви можете присвятити окрему сторінку того, як ви вибирали ім'я для малюка всією сім'єю, пропонуючи різні варіанти. На сторінках, присвячених різному віку малюка, пишіть, чим він дивував вас в кожен період, як змінювався його характер, як проходило його розвиток.
3
Описуйте смішні ситуації, в які ви потрапляли з дитиною, його кумедні фрази, і багато іншого. Не забудьте про речі, які оточують малюка з дитинства - сфотографуйте для альбому його ліжечко, улюблені іграшки та улюблені предмети.
4
Фотографуйте дитину не тільки вдома під час ігор, їжі або сну, але і на прогулянці - під час ігор в пісочниці, на гойдалках або на спортивних снарядах. Додайте в альбомі фотографії малюка з усіма членами сім'ї - з мамою, татом, братом чи сестрою, бабусею і дідусем.
5
Прикрасити фотографії для альбому можна, використовуючи яскраві і красиві фоторамки, які у вигляді шаблонів можна легко скачати з інтернету, а потім в фотошопі оформити в ці рамки фотографії.
6
Приділіть багато уваги дитячому альбому - чим більше любові і творчих ідей ви вкладете в його оформлення, тим радісніше буде в майбутньому дивитися його і показувати фотографії своєму підросла.
7
Індивідуально оформлений альбом, в якому є не тільки готові рамки з інтернету, але і ваші власні малюнки та аплікації, може стати унікальним засобом самовираження, яке не матиме аналогів.