Як зробити красиві малюнки на нігтях. Як малювати манікюр.

Будь-яка жінка в красу своїх нігтів вкладає певний сенс. Для одних чудові доглянуті нігті - це символ сексуальності, для інших - унікальна можливість спокусити чоловіка, для третіх - можливість самоствердитися і спосіб самовираження. У кожному разі жіночі руки завжди повинні бути красивими, а завдяки сучасним технологіям жінка може щодня, а то й кілька разів на день міняти дизайн своїх нігтів. Це відбувається за рахунок кольору, форми і модних малюнків.
Інструкція
1
Звернемо увагу на такий спосіб нанесення малюнків на нігті, в основі якого лежить техніка переплетення. Щоб оволодіти азами даної техніки буде потрібно буквально 2 години. Безумовно, малюнки відразу можуть не вийти. Однак не варто засмучуватися. Просто запасіться необхідною часткою терпіння і дерзайте!
2
Необхідно придбати маленьку голочку, а також кілька лаків різноманітної кольорової гами. Консистенція лаку не повинна бути жідкой.В основі техніки переплетення лежать три основних етапи:
3
1. Нанесення бази для малюнка (лаку-основи) .2. Нанесення на базу різнокольорових смужок і точок з подальшим їх переплетенням з використанням голочки (важливо: необхідно працювати швидко, щоб лаки не встигли висохнути) .3. Нанесення на малюнок лаку-закріплювача.
4
Наведемо кілька варіантів малюнка, виконаного з використанням техніки переплетенія.1. Малюнок «Гілочка». На ніготь наноситься лак (наприклад, білого кольору). Не давши йому засохнути, поверх нього необхідно капнути кілька крапель зеленого кольору. Поки лак не встиг висохнути, проводимо голочкою безпосередньо по цих краплях, як би «витягуючи» гілочки.
5
2. Малюнок «Вісімка». На ніготь наноситься лак будь-якого кольору. Маленькою голочкою необхідно намалювати маленькі точки, нібито огибающие ніготь. Такі точки можуть бути не тільки одного кольору. Посредствам кругових рухів, використовуючи голочку, з'єднуємо наявні точки між собою.
6
3. Малюнок «Піон». На ніготь наносимо базу. В центрі нігтя ставимо невелику жовту точку, навколо неї - кілька точок іншого кольору (малинового або червоного). У верхній і нижній частині «кола» ставимо дві зелені точки. Їх розмір повинен бути трохи більше інших точок. Все точки переплітаємо між собою.
7
4. Малюнок «Зигзаг». В основі даного малюнка - двоколірний дизайн. Ідеальний варіант - чорний і білий колір, які необхідно переплести між собою.
8
5. Малюнок «Новий рік». Наносимо на ніготь лак-основу. Малюємо подовжений трикутник зеленого кольору. Вгорі цього трикутника ставимо маленьку точку червоного кольору.
9
6. Малюнок «Павутинка». На ніготь наносимо базу. В центрі нігтя ставимо дві краплі (наприклад, жовту і чорну). Краплі повинні бути нанесені один на одного. Проводимо від центру верхньої краплі лінії, намагаючись розтягнути павутинку. У центральну частину такої павутинки необхідно нанести невелику крапку. Її колір повинен збігатися з кольором країв павутинки.