Як назвати жіночий магазин. ім'я для магазину одягу англійська.

Судячи по швидкому збільшенню у 2010 році кількості жіночих магазинів "Подружка" в Москві, ідея створення жіночого магазину (косметика, госптовари, колготки і т.д.) виявилася досить вдалою. Як конкурувати з уже з'явилися жіночими магазинами і тими, що ще з'являться? Не останню роль у цій справі зіграє назву.
Інструкція
1
Назва буде прямо залежати від вашого асортименту, а він, відповідно, від цільової аудиторії. Що і кому ви готові продавати? В елітному жіночому магазині немає сенсу продавати, наприклад, засоби для миття посуду - жінки, які роблять покупки в такому магазині, навряд чи миють посуд самостійно і, отже, не купують такі речі. У жіночому магазині економ-класу не варто продавати дорогу косметику - ніхто не купить.
2
"Подружка" - назва дуже загальне, з нього видно, що в магазині може продаватися що завгодно, що звичайно може придатися жінці. Якщо асортимент вашого магазину досить вузький (заколки, косметика), то краще відобразити це в назві. Приміром, з назви жіночого магазину "Красуня" буде випливати, що в ньому продаються прикраси, парфумерія та косметика, але ніяк не пральний порошок і не швабри для миття підлоги.
3
Назва елітного жіночого магазину повинно служити певним фільтром покупців, тобто демонструвати, що асортимент цього магазину "не для всіх". Добре підійдуть в цьому випадку назви англійською мовою (Luxury, Posh & Expensive і т.д.). Слід задуматися над дизайном вивіски і вітрини - вони теж повинні показувати цінову категорію магазину.
4
При виборі назви для жіночого магазину важливо уникнути типової помилки - спроби назвати його жіночим ім'ям. Магазинів, названих таким чином, дуже багато, і такі назви не запам'ятовуються. Крім того, назви на кшталт "Світлана" досить безликі і нічого не скажуть про асортимент.
5
В цілому процедура вибору назви має виглядати так: 1. визначення асортименту та цільової аудиторії магазіна.2. аналіз назв магазинів -конкурентов.3. вибір приблизно десятка варіантів названій.4. визначення з кращим варіантом шляхом демонстрації варіантів назв представницям цільової аудиторії. Це дуже важливий і бажаний етап, оскільки жінки самі зможуть підказати, яку назву здається їм найбільш яскравим і запомінающімся.5. остаточний вибір назви.
Правильна назва сайта - половина успіху і популярності ресурсу. До справи вибору назви потрібно підійти з великою відповідальністю, тому що назва дається раз і назавжди, згодом у разі зміни з невдалого, але вже розкрученого назви на більш вдале, але нікому не відоме, ви ризикуєте втратити частину аудиторії. Тому, вибираючи назву сайта , врахуйте декілька рекомендацій.
Інструкція
1
Включіть в назву одне ключове слово. При пошуковому запиті назва сайта увійде в список результатів пошуку, що забезпечить вас припливом відвідувачів. Наприклад: «* ФОТО * лабораторія Іллі».
2
Відобразите в назві спрямованість ресурсу. Це може бути надання послуг певного характеру, продаж товарів, поради в тій чи іншій галузі. Приклади: «HTML для чайників», «Кращі самовари Росії», «Гітара і гітаристи» ...
3
З'єднайте своє ім'я та рід діяльності: «Матроскін-візажист», «Костянтин-веб-майстер». Намагайтеся бути хоча б трохи оригінальним.
4
Складіть кілька варіантів. Перечитайте кожен по кілька разів. Подумайте, яке слово ви б самі ввели в пошук, якби шукали подібні послуги. Порадьтеся з близькими, покажіть свої ідеї, вислухайте їх думку. Зрештою, виберіть з усього різноманіття те, що найбільше вам подобається і відповідає.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=INQ30Myqpu8