Як підібрати литий диск.

Колісні диски можуть бути сталевими (штампованими) і легкосплавними. Останнім часом широкого поширення набули легкосплавні диски , які відрізняються своєю естетичністю і яскравим дизайном, що дозволяє з їх допомогою підкреслити індивідуальність свого автомобіля.
Інструкція
1
Виділяють литі і ковані легкосплавні диски . Ковані мають високу міцність, але це зменшує число можливих дизайнів через складну обробки дисків, тому широкого асортименту таких дисків немає. Литі диски , навпаки, мають меншу міцність, і від сильного удару навіть можуть розколотися. Але їх популярність висока за рахунок багатого числа дизайнів, розмірів і забарвлень. Кожен може знайти собі по вкусу.Чтоби визначити, які параметри повинен мати купується литий диск для машини, можна скористатися кількома способами.
2
Подивитися маркування на внутрішній стороні диска, попередньо знявши диск з автомобіля. Після покупки дисків необхідно приміряти їх, перед тим, як ви «одягнете» шини. Диск ставиться на автомобіль і візуально перевіряється не чіпляє чи диск за супорт і не висувається Чи диск занадто назовні.
3
Проконсультуватися в автосервісі або в автомагазині, які литі диски підійдуть саме на вашу марку автомобіля. Однак тут можливий фактор некомпетентності, бо продавець може виявитися не достатньо кваліфікованим фахівцем в цьому питанні, тому дану інформацію краще перевірити ще раз або запитати ще в іншому місці.
4
Нарешті, інформацію по дискам, які підходять для вашої машини, можна знайти в різних довідниках, наприклад, в Інтернеті. В останньому також можна відразу подивитися всілякі дизайни литих дисків на ваш автомобіль, дізнатися де знаходяться найближчі до вас магазини, які займаються продажем таких дисків або замовити їх через інтернет.