Як почистити камбалу. Як чистити камбалу відео.

До камбалі багато хто ставиться зверхньо абсолютно незаслужено. Це одна їх самих корисних риб, м'ясо камбали багате корисними речовинами, вміст йоду в ній дуже велике. Дефіцит цього мікроелемента дуже впливає на наше здоров'я. Тому в раціоні сучасної людини обов'язково має бути присутня морська риба.
Вам знадобиться
    • Камбала
    • Сіль
    • Ніж
    • Ножиці
    • Інгредієнти для рецепта
Інструкція
1
Для початку камбалу потрібно промити, а потім відрізати їй голову і видалити нутрощі. Робиться це так. Камбала перевертається світлою стороною наверх, так видно, як краще зробити надріз для видалення голови і нутрощів. Після того, як голова відрізана, надрізаємо черевце і видаляємо нутрощі. Після цього тушку камбали ще раз промиваємо.
2
Наступним кроком потрібно обрізати бічні плавники. Це найкраще зробити спеціальними ножицями. Намагайтеся захопити трохи безкісткової м'якоті, обрізаючи плавники.
3
В деяких рецептах не вимагається повне очищення камбали від шкурки, тому іноді досить небагато поскоблить шкурку від дрібної луски. Але є думка, що при готове неприємний запах виходить саме від шкурки риби. Якщо цей запах вас лякає, то краще позбавитися від кожі.Еслі риба була заморожена, то це шкурка знімається дуже легко. Якщо ж камбала дісталася вам свіжої, то діяти потрібно дуже акуратно. Шкіра обережно поддевается по всій ширині рибини і з зусиллям відривається або стягується в протилежну від розрізу сторону.
4
Після цього можна відокремити філе від кісток, а можна залишити і так, в залежності від рецепта. Також можна зробити кілька надрізів на рибі, присолити, залишити її на 30 хвилин, потім промити камбалу від зайвої солі. Риба готова до вживання!
Зверніть увагу
Чистіть камбалу дуже акуратно, у неї дуже гострі шипи.
Корисна порада
При филирования стежте за тим, щоб ваші ножі були дуже гострими.