Як продати прикраси.

Незалежно від того, якого роду ці прикраси : біжутерія або ж прикраси з натуральних каменів і дорогоцінних металів високої вартості, купувати їх будуть завжди. Питання в тому, як грамотно організувати роботу вашого салону для того, щоб залучити максимальну кількість покупців.
Інструкція
1
Перш за все, ретельно оцініть місце, яке ви орендуєте під приміщення для вашого салону. Воно повинно добре проглядатися і привертати увагу здалеку. Універсальним методом залучення клієнтів є яскрава, велика виставка і пара промоутерів, що працюють на вході.
2
Подбайте про приміщення та про обслуговуючий персонал. Прикраси краще всього виглядають на чорному оксамиті, злегка освітлені зсередини вітрин. В салоні має бути легкий напівтемрява, сам він повинен бути виконаний в напівтемних тонах для того, щоб увага залучали тільки прикраси . Персонал повинен бути усміхненим і привабливим зовні, з доглянутим зовнішнім виглядом. Вашим клієнтам повинно бути приємно знаходитися у вашому салоні і спілкуватися з вашим персоналом.
3
Для того, щоб залучити більше клієнтів, використовуйте поєднання політики лояльності і сезонних знижок. Введіть карти постійних покупців і накопичувальну систему знижок. Періодично влаштовуйте акції як для постійних покупців, так і для простих покупців. Забезпечите промоутерів необхідним роздатковим матеріалом для того, щоб поширити інформацію про ваші знижки серед потенційних клієнтів.
Корисна порада
Не забудьте про охорону. Салон повинен мати подвійні двері, що відкриваються всередину, пару людей охорони на вході і кілька тривожних кнопок на випадок пограбування.
Далеко не всі ювелірні прикраси, що зберігаються вдома, є улюбленими і модними. Частина з них застаріла і порошиться без діла. Існує декілька способів позбутися від непотрібними браслетів, кілець і сережок, реалізувавши їх з непоганою вигодою для себе.
У кожної жінки є заповітна скринька, де зберігаються найрізноманітніші ювелірні прикраси. Частина з них перейшла у спадок від мами чи бабусі, деякі були подаровані шанувальниками або чоловіком, а щось куплено самостійно. Однак далеко не всі з них ви носите: одні перестала подобатися, а інші просто набридли. Крім того, в житті трапляються ситуації, коли терміново потрібні гроші, і від золотих кілець і сережок доводиться позбуватися в спішному порядку. Як продати ювелірні прикраси, при цьому не продешевити і не стати жертвою шахраїв?

Варіант 1: скупка або ломбард

Перш за все, варто відзначити, що при продажу звичайних ювелірних прикрас, а також виробів, що мають пошкодження або дефекти, їх викупна вартість дорівнюватиме приблизної вартості брухту. Однак існують ситуації, коли швидкість реалізації виробів виявляється більш пріоритетною, ніж виручали за них сума. В цьому випадку підходящим варіантом стане звернення в компанію, скуповувала цінні метали та вироби з них. Цей варіант має ряд переваг, серед яких: • чистота і прозорість оформлення угоди; • швидке отримання грошей; • можливість продати зламане або пошкоджене прикрасу.

Варіант 2: продати, щоб купити

Якщо ви вирішили обміняти ювелірну прикрасу, стало непотрібним, на більш модні і креативну штучку, можна звернутися в ювелірний салон-магазин. Більшість великих торгових мереж сьогодні з задоволенням прийме старі ланцюжка, кільця і сережки з заліком їх вартості при покупці нового обладнання. Природно, вартість зданих виробів розраховується, виходячи з їх ваги, помноженого на ціну 1 грама за ціною брухту.

Варіант 3: комісійний продаж

Якщо ви є власником ексклюзивної або оригінальної штучки, має сенс спробувати продати її через ювелірний салон або магазин, що торгує антикваріатом. Ціну, в цьому випадку, ви можете призначити самостійно. При цьому рекомендується орієнтуватися на думку оцінювача, який точно зважить ювелірний виріб, визначить якість і чистоту наявних у ньому каменів. Терміни реалізації прикраси, переданого на комісію, залежать як від його художньої цінності, так і від уміння менеджерів салону грамотно піднести його гідності і переконати потенційних клієнтів зробити покупку.Решівшісь на продаж ювелірної прикраси, не забудьте попередньо дізнатись середні ціни на аналогічний виріб в магазинах, а також поцікавтеся, яку суму зараз пропонують за 1 грам золотого, срібного або платинового брухту його скупники. Крім того, можна замовити гемологічну експертизу у незалежних оцінювачів, оцінити виріб в майстерні по ремонту або у ювеліра, який надає подібні послуги.