Як зробити меблі для барбі. Як робити шафа для ляльки барбі.

В магазинах іграшок можна купити без проблем меблі для ляльки Барбі, але коштує вона недешево і до того ж легко може поламатися в процесі гри. Люблячі батьки не завжди в змозі купувати всі іграшки, на які заманулося вказати пальчиком дитині, але так хочеться його порадувати іноді новою іграшкою.
Вам знадобиться
  • коробки з-під взуття і цукерок, пластилін, клеюча стрічка, лінійка, ножиці, 2 пластикові пляшки, 2 олівця, папір для дитячої творчості, клаптики тканини і мережив.
Інструкція
1
Для того щоб зробити стильне крісло для ляльки, потрібно навскіс відрізати дно у пластикової пляшки таким чином: зробіть позначку олівцем на відстані дванадцяти см від дна з одного боку пляшки (це буде спинка майбутнього крісла). А з іншого боку - на висоті п'яти см від дна. Надріжте пляшку ножем і далі відрізуйте її навскіс ножицями, дотримуючись розмітку на пляшці. Крісло готово. Тепер можна покласти на дно пластикового крісла маленьку подушечку і накрити його накидкою.
2
Для виготовлення торшера вам так само знадобиться півлітрова пластикова пляшка, трохи пластиліну, олівець або трубочка для коктейлю, обрізки мереживний стрічки для обробки і ножніци.Отрезаем у пляшки рівно денце (це підставка торшера) і горлечко в районі «плічок» пляшки (це основа абажура). Ко дну підставки приклейте за допомогою пластиліну олівець, а з іншого боку прикріпіть основу абажура. Надіньте на абажур чохол, зібраний гармошкою і закріплений ниткою, навколо пробки.
3
Стіл для Барбі можна виготовити з порожньої коробки з-під цукерок, вирізавши з неї стільницю і приклеївши з двох сторін ніжки-підставки. Приклеїти потрібно, зробивши невеликий згин картону з верхнього боку ніжок, до імпровізованої стільниці.
4
Шафа можна зробити із взуттєвої коробки, де розрізана вздовж кришка коробки послужить дверцятами (бічні згини кришки потрібно буде обрізати). Прикріпити дверцята до основної коробці потрібно за допомогою клейкої стрічки з внутрішньої сторони. Поперечину для вішалок можна зробити з олівця.
Корисна порада
Телевізор, посуд для Барбі можна виліпити з солоного тіста і запекти, розфарбувати і покрити лаком, підключивши до процесу створення обстановки своєї дитини.