Як провести воду з колодязя. відрегулювати тиск води.

До одним з необхідних зручностей в нашому будинку відноситься постійна проточна вода. Від водопроводу залежить безліч зручностей, якими ми користуємося щодня в нашому домі. На жаль, іноді буває так, що з ним відбуваються неполадки або його немає зовсім, як буває в тільки що побудованих дачних будиночках. Для того, щоб постійно мати проточну воду у вашому будинку, проведіть воду з колодязя.
Вам знадобиться
  • - труби
  • - електронасос
  • - дроти
Інструкція
1
Для того, щоб провести воду з колодязя, прорийте траншею до вашого будинку під землею. У цю траншею покладіть дві труби: велику і малу. Через велику воду до вас буде надходити вода, а через малу буде тягнутися електричний шнур. Для того, щоб труби не промерзали взимку, використовуйте утеплення за допомогою вати.
2
Простягніть через малу трубу електричний провід, надійно ізолювавши його. Опустіть в колодязь електронасос. Слідкуйте за тим, щоб ваш насос був надійно герметизований і захищений як від перегріву, так і від попадання води всередину механізму в місця, для цього не призначені. Налаштуйте довжину мотузки, на яку ви прив'яжете насос, щоб він опускався разом з рівнем води, але не досягав грунту.
3
Надійно загерметизуйте всі місця згинів і скріплення труб. Переконайтеся, що вода йде нормально і не протікає ні в одному місці. Після цього закопайте траншею і запускайте електронасос. Бажано відключати насос на ніч для того, щоб не допустити його передчасного виходу з ладу.
Корисна порада
Не економте на вартості комплектуючих, ремонт обійдеться вам дорожче.