Як отримати досвід.

Перший крок кар'єрними сходами часто ускладнює та обставина, що роботодавцям в основному потрібні фахівці з професійним досвідом . Людина ж, яка такого не має, може його отримати, тільки влаштувавшись на роботу. Такий ось зачароване коло. Проте, розірвати його можна, і тут все залежить від самого кандидата.
Інструкція
1
Якщо дуже добре подумати, який-такий досвід може вже матися: стажування, практика, волонтерські програми, прояв громадської активності, поїздка в студентський будівельний загін, несерйозні, на перший погляд, підробітки на кишенькові витрати. Наявність хоча б чогось з перерахованого вже вигідніше відрізняє вас від конкурента, що не має за душею навіть цього. Значить, ви вже знаєте, що таке робочий день, коло обов'язків, зона відповідальності, маєте досвід вибудовування відносин з колегами і керівництвом. Виходить, вчити (а переучуватися часом доводиться і маститим професіоналам - і не тільки при зміні роботи або переході на іншу посаду) вас чогось вже не треба.
2
Але навіть якщо всього перерахованого поки немає, треба колись починати. Добре якщо ви знаєте, яку хочете отримати (або отримуєте) професію і вже вмієте робити щось, з нею пов'язане. В цьому випадку треба намагатися, в першу чергу, звертати увагу на варіанти працевлаштування, мають те чи інше відношення до обраної сфере.А їх може знайтися не так мало, як здається. У багатьох компаніях знайдеться чимало можливостей для додатка сил, на які просто нерентабельно відволікати досвідчених співробітників, а ось для новачка ці рутинні і малошанованим (і мало оплачувані) заняття стануть відмінним стартом. Чи не найгіршим варіантом може виявитися і стажування без оплати, але приносить той самий досвід, відсутність якого заважає заробляти.
3
Проблеми з роботою і заробітком, особливо для новачків, в тій чи іншій місцевості часто дозволять вирішити величезні можливості, які таїть в собі інтернет. Багато професій допускають віддалене взаємодія, що дозволяє не обмежуватися пропозиціями в межах одного регіону, а при знанні іноземної мови - і государства.Портфоліо, за яким замовник оцінює професійного виконавця на перших порах можна укомплектувати і учнівськими роботами і зробленими на дозвіллі для душі. З появою ж першого замовлення далі буде вже простіше.
4
В крайньому випадку, коли робота, пов'язана з обраною професією, ніяк не знаходиться, залишається згадати, що синиця в руках краще журавля в небі, і орієнтуватися на ті пропозиції, які реальни.Напрімер, в «Макдоналдс», який Тобто, напевно, в кожному обласному центрі, беруть усіх охочих. Це, звичайно, не найкращий варіант, але і не найгірший. Знайдуться й інші подібні варіанти.Просто, коли синиця нарешті в руці, слід не забувати і про бажане журавля.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BcFeMDsTS6s