Як відростити свій колір волосся.

Кожна жінка мріє знайти здорові, густе і блискуче волосся натурального кольору - особливо це актуально для тих, хто послабив свої волосся постійними забарвленнями і стрижками. Ці процедури роблять волосся тонше і слабкіше, і вони вимагають лікування і догляду. Виконуючи ряд рекомендацій, ви можете відновити здоров'я свого волосся і сприяти їх більш швидкому зростанню, щоб знайти свій природний колір.
Інструкція
1
Наберіться терпіння - волосся не ростуть моментально. У кожної людини є схильність до швидкості росту волосся та його природного густоті - вам не вдасться збільшити швидкість росту, задану природою, але найчастіше люди не можуть досягти цієї швидкості через неправильне догляду за волоссям і нестачі вітамінів.
2
Для того щоб швидкість росту волосся стала максимальною, пийте вітаміни (особливо кальцій), правильно харчуйтеся, ввівши в раціон більше молочних продуктів, і ведіть здоровий спосіб життя.
3
Серйозно на здоров'я волосся впливають депресії і стреси. Уникайте стресів і хвилювань - утримуйте позитивний погляд на життя і навчитеся розслаблятися, не пускаючи в своє життя зайві переживання.
4
Для зміцнення волосся і прискорення їхнього росту використовуйте спеціальні засоби - наприклад, домашню маску на кефірі. Підігрійте нежирний кефір і нанесіть на волосся і шкіру голови. Протягом години тримаєте маску на волоссі, укутавши голову поліетиленовим пакетом і рушником. Потім змийте маску і нанесіть на волосся кондиціонер. Регулярно повторюйте процедуру, і через місяць ви почнете помічати результати.
5
Також на ріст волосся сприятливо впливає перцева настоянка, яку можна купити в аптеці. Настоянка пекуча, тому дотримуйте, застосовуючи її, техніку безпеки і захищайте очі, а також надягайте гумові рукавички. Перцева настоянка покращує кровообіг шкіри голови, а значить, стимулює ріст волосся.
6
Не забувайте про масаж голови - якщо робити його регулярно, волосся будуть рости швидше. Використовуйте гребінці з дерева і натуральної щетини. Вони добре масажують шкіру голови і не травмують волосся . Щоб не зіпсувати волосся в процесі розчісування, починайте розчісувати їх з кінчиків, переходячи до коренів.
З великою кількістю сучасних перукарень технологій та різноманітних фарб для волосся збільшується спокуса приміряти на себе найсміливіші образи - саме тому багато дівчат по нескольку раз фарбують волосся, пробуючи різні кольору і відтінки. Рано чи пізно у багатьох з'являється бажання повернути свій природний колір волосся, але після використання стійких фарб зробити це не так просто.
Інструкція
1
Єдиний по-справжньому надійний спосіб відростити волосся власного натурального кольору - це чекати, коли відросте коріння, і поступово зістригати забарвлені пасма. Через деякий час волосся вашого власного кольору виростуть ще більше, але процес цей досить повільний, і багато дівчат цікавляться, як можна його прискорити.
2
У кожної людини є певна, закладена в організмі, швидкість росту волосся, і зробити її більше вам не під силу. Проте, неправильний спосіб життя, слабке здоров'я і багато інших чинників призводять до того, що волосся росте набагато повільніше, ніж було закладено в вас природою, і ви можете посприяти збільшенню швидкості їх зростання.
3
Для цього зверніть увагу на оздоровлення волосся і організму в цілому. Включіть у свій раціон побільше вітаміну Е і С. Їжте білкову їжу, фрукти, овочі, рибу, молочні і кисломолочні продукти, горіхи, каші, зернові продукти.
4
Переконайтеся, що ви досить спите і добре висипатися. Здорові і швидко зростаючі волосся бувають тільки у тих людей, які не мають проблем зі сном і відпочинком. Продумайте режим дня - ваш організм повинен звикнути до циклічності життя.
5
Пийте вітамінні комплекси, які допоможуть вам підтримувати імунітет, а також ви можете придбати і пити спеціальні вітаміни для росту і оздоровлення волосся і нігтів.
6
Не забувайте про те, що на волосяні цибулини прямо впливають прогревающие маски і масаж голови. Ці процедури сприяють приливу крові до шкіри голови, підсилюють кровообіг, стимулюють волосяні цибулини, а значить - прискорюють ріст волосся. Використовуйте для масажу м'яку щітку, гребінець, а також власні руки.
7
Користуйтеся правильними шампунями, оздоровлюючими і живильними масками, кондиціонерами, різними активаторами росту та іншими корисними складами, які наділяють волосся силою і здоров'ям.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u6d_TKO-Ecg