Як намалювати олівцями лебедя. Як малювати лебедя олівцем.

Витончені білосніжні лебеді з давніх часів захоплюють людей своєю красою, і здавна вважаються символом романтики і любові. Навчившись малювати лебедя власними руками, ви зможете прикрашати своїми малюнками дружні та романтичні листівки, а малюнок лебедя , подарований коханій людині, ще більше зміцнить ваші стосунки. Намалювати лебедя зовсім не складно - в цій статті ми допоможемо вам зробити це, використовуючи покрокову техніку.
Інструкція
1
Намалювати лебедя можна двома способами, кожен з яких досить простий. Намалюйте два овалу. Один овал розмістіть трохи нижче, зробивши його більше, і другий овал, трохи менше, намалюйте трохи вище, на відстані від нижнього. Ви зробили начерк тулуба і голови будушего лебедя .
2
Плавними лініями з'єднайте овали, згинаючи ці лінії у формі лебединої шиї. Допоміжні лінії зітріть і намалюйте на голові лебедя очі і дзьоб, який згодом можна розфарбувати в жовтий колір з чорною точкою.
3
На передній частині тулуба намітьте контури крила, легкими штрихами показавши пір'я. Ззаду крило повинно тільки виглядати з-за тулуба лебедя - намалюйте його краєчок, помітний з-за спини. Після цього намалюйте лебедю хвіст у вигляді пучка пір'я і зобразите під ним поверхню блакитнуватої води.
4
Ще один простий метод малювання лебедя починається із зображення на папері звичайної цифри «2». Ви можете помітити, що обриси рукописної двійки дуже нагадують обриси шиї, голови і тулуба лебедя .
5
Намалюйте витончену вигнуту двійку з підкрученим верхнім краєм, а потім від верхньої частини, закрученої всередину, проведіть вигнуту лінію вліво і вгору, щоб намітити дзьоб. Від правого краю двійки, розташованого внизу, намалюйте обриси пір'я, зображуючи їх як подовжену зубцювату лінію, що йде вниз.
6
Паралельно вигнутій нижньої лінії двійки намалюйте хвилясту поверхню води.
7
Продублируйте на невеликій відстані контур округлої голови і шиї лебедя , з'єднавши його з водою, і намалюйте на получившемся тулуб крило.
8
Для зображення крила досить намітити легку горизонтальну дугу. Домалюйте очей і дзьоб лебедя . Малюнок готовий.