Як використовувати текстуру в фотошопі. Як працювати текстурами.

Текстура Фотошопа - це зручний інструмент, який відкриває масу можливостей перед фотографом в обробці його знімків. За допомогою текстур ви можете досягти самих різних ефектів на фотографіях - наприклад, створити видимість винтажа, зробити фотографію більш ніжною і витонченої, і так далі. Правильне використання текстури в фотографії здатне підкреслити її стиль, і з цієї статті ви дізнаєтеся, як працювати з текстурою в Фотошопі .
Інструкція
1
Відкрийте фотографію, яку хочете обробити, а також завантажте одну-дві підходящих по стилю текстури (наприклад, текстуру боке або текстуру у вигляді пожовклого паперу). Розмір шару текстури зміните, щоб текстура охоплювала ваше зображення цілком, з допомогою команди Free Transform.
2
Розтягши текстуру до потрібного розміру, натисніть Enter. Потім параметр Layer blending mode змініть, встановивши найбільш підходящий варіант - Multiply, Overlay або Saturation. Хороший результат дає параметр Saturation з прозорістю шару 50%.
3
Продублируйте шар з оригіналом, а текстуру помістіть в самий низ палітри шарів, розмістивши її між двома копіями бекграунду. Це дозволить пом'якшити світловий ефект. Експериментуйте зі зміною прозорості та накладенням режимів, поки результат вас не влаштує.
4
Додайте додаткову текстуру з обраних, перетягнувши її на зображення-оригінал, між копією фону і першою текстурою. Встановіть режим змішування шарів на Overlay.
5
подредактіруйте готовий варіант - проведіть корекцію кольору, щоб домогтися найкращого ефекту кольору (наприклад, збільшити кількість жовтих і червоних відтінків).
6
Експериментуйте з параметрами Hue/Saturation і Color Mode, пробуйте застосовувати на зображення різні стилі змішування шарів і різну ступінь їх прозорості друг по відношенню до одного. Це допоможе створити фотографію з оригінальними ефектами.