Як підключити сканер до комп'ютера. Як до маку додати сканер.

Ефективність роботи вашого сканера частково залежить від типу інтерфейсу, використовуваного для підключення до комп'ютера. Різні моделі сканерів підключаються до комп'ютера різними способами. Деякі сканери використовують спеціальний адаптер, який вставляється в материнську плату комп'ютера. Інші підключаються за допомогою паралельного порту, або інтерфейсу SCSI, або порту USB.
Інструкція
1
Підключення через LPT (паралельний порт) - це найбільш простий спосіб, який не вимагає додаткове обладнання. Але в теж час дане підключення не розраховане на високу швидкість передачі даних, а тому даний спосіб типовий для недорогих сканерів.
2
SCSI сканери використовують досконаліші адаптери SCSI, які ви можете підключити як до PC, так і до Macintosh. Дане підключення забезпечує більш високу швидкість передачі даних, в порівнянні з LPT моделями. У тому випадку якщо в комп'ютері відсутній контролер SCSI, то виробники включають в комплект спеціальні плати, призначені для підключення в роз'єм ISA. Пам'ятайте про те, що в деяких комп'ютерах може бути відсутнім роз'єм ISA, тому перед покупкою необхідно переконається в тому, що ваш комп'ютер підтримує дане підключення.
3
Найсучасніші моделі сканерів використовують більш швидкісний інтерфейс USB, який дозволяє підключати будь-який пристрій, не вимикаючи ваш комп'ютер. Цей інтерфейс може бути відсутнім на старих комп'ютерах.