Як плести косички самій собі. Кіски плетіння самої себе.

Плетені зачіски з кіс і кісок з давніх часів прикрашали жіноче волосся. Багатьом таким зачіскам вже багато сотень років, але вони актуальні й досі і використовуються багатьма жінками, що бажають виглядати стильно і жіночно.
Вам знадобиться
  • шпильки; резиночки; гребінець.
Інструкція
1
Найпростіше сплести класичну косу, яка зустрічається найчастіше - для цього розділіть волосся, зібране на потилиці, на три пасма, і праву пасмо накладіть поверх центрального пасма, помістивши її між центральною і лівою пасмом.
2
Потім ліву пасмо накладіть поверх центральної, помістивши її між середньою і правою пасмами. Таким способом заплітайте пасма далі, чергуючи їх в плетінні, поки не сплете косу потрібної довжини.
3
Незвичайною варіацією цієї зачіски є подвійна зачіска з кісок - зав'яжіть два хвоста з боків, і кожен з них заплетене в класичну косу, закріпивши на кінчиках гумками.
4
Класична коса може перетворитися на елегантну швейцарську косу, якщо ви в процесі плетіння будете скручувати пасма джгутом.
5
Красиво і складно виглядає коса «Колосок». Для її виконання зачешите назад волосся і виділіть два пасма праворуч і ліворуч. Перехрестіть їх, після чого додайте ще одну пасмо зліва і перехрестите її з пасмом справа. Повторіть у зворотний бік. Плетіть косу таким способом до кінця. Вибирайте тоненькі пасма і затягуйте їх щільніше в процесі плетіння коси.
6
Модною сьогодні є французька коса, прилегла до голови. Візьміть пасмо волосся на маківці і розділіть її на три тонких пасма. Зробіть декілька переплетень так само, як в плетінні класичної коси, після чого додайте до лівої пасма нову прядку, взяту від вільних волосся на маківці.
7
Продовжуйте плести косу, додаючи до вже заплетеною пасмам нові, по черзі вибирані з боків. Таким чином, ваша косичка буде щільно прилягати до голови.
8
Якщо сплести дві косички з боків, використовуючи пасма волосся на скронях, ви можете пов'язати обидві кіски на потилиці, отримавши гарний ободок з волосся.
9
Набравшись терпіння, ви можете сплести надзвичайно модні в наш час африканські косички - для цього волосся потрібно послідовно розділяти на тонкі однакові пасма, і кожне пасмо заплітати в тугу косичку. Також ви можете варіювати товсту і тонку косу, переплітаючи їх на потилиці і скріплюючи шпильками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YyCD2M9gzn8
Зверніть увагу
Кінець косички можна завжди закріпити гумкою або ж скрутити її в пучок і заколоти шпильками.
Корисна порада
При бажанні можна варіювати товсту і тонку косу, переплітаючи їх на потилиці і скріплюючи шпильками.
Французька коса - це не тільки дуже гарна, але і вельми зручна зачіска. З цією зачіскою навіть при активному способі життя волосся не будуть заважати, а на голові збережеться повний порядок.
Вам знадобиться
  • Для створення такої зачіски, вам знадобиться гумка для волосся, кілька шпильок, за бажанням красиві шпильки у вигляді бантиків або квітів.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно зібрати з передньої частини голови волосся. Традиційна французька коса зазвичай плететься абсолютно з усіх волосся, в неї навіть вплітається чубчик. Волосся на потилиці поки чіпати не потрібно.
2
Потім зібрану частину волосся потрібно розділити на три частину. Плетіння коси почати звичайним способом. Але перед тим приплітати в неї повторно ліву частину з трьох, необхідно захопити тонку додаткову пасмо з основної маси волосся. Далі таким же чином захопити для правої частини додаткову пасмо волосся.
3
Далі потрібно повторювати другий крок, захоплюючи щораз додаткові тонкі пасма. Таким способом потрібно пройти по всій голові: від чола до шиї.
4
Дійшовши до області шиї, французьку косу потрібно продовжити плетінням простий коси з трьох пасм. Кінець коси закріпити гумкою або гарною шпилькою. Збоку голови можна прикрасити зачіску бантом або квіточкою.
Зверніть увагу
Але потрібно звернути увагу на те, що структура волосся у всіх різна, тому не у всіх ця зачіска довго триматиметься сама по собі. Якщо ви знаєте, що у вас неслухняне волосся, то таку зачіску необхідно закріпити засобами фіксації.
Корисна порада
Для того, щоб зачіска була більш витонченої, вільні кінці волосся можна заплітати не звичайним способом, а, наприклад, колоском, або ж з чотирьох і більше пасом. Така зачіска може стати відмінним варіантом на вечір і підійде до будь-якого плаття.