Як зав'язати краватку.

Галстук - невід'ємна частина ділового костюма, і офіційного стилю. Стильний краватка може додати до строгого костюма незвичайний стильової акцент, і за допомогою краватки ви можете варіювати ваш імідж, підбираючи класичні або навпаки, більш креативні варіанти. Багато чоловіків відчувають труднощі в зав'язуванні краваток, особливо, якщо у них немає досвіду носіння цього предмета одягу. У цій статті ми розповімо про найпоширеніші способи пов'язування краватки.
Інструкція
1
Для сорочки з вузьким коміром підійде вузол «Пратт», що зав'язується досить легко. Помістіть вузький кінець краватки поверх широкого кінця, а потім підніміть широкий кінець до горловини вгору. Опустіть його вниз і проведіть на зворотну сторону, позаду вузла горловини.
2
Після цього широкий кінець краватки проведіть вправо лицьовою стороною і простягніть його під вузлом. Пропустіть широкий кінець через лицьовій вузол, потягніть вниз і затягніть. Вузол готовий.
3
Для сорочки зі стандартним коміром добре підійде «четвертний» вузол. Для того щоб пов'язати його, помістіть широкий кінець краватки під вузьким, витягнувши його трохи далі - так, щоб вузький кінець був коротший. Після цього широкий кінець пропустіть вправо під вузьким кінцем і лицьовою стороною проведіть вліво.
4
Пропустіть широкий кінець між краваткою і коміром сорочки, витягніть вгору, і, утримуючи вузол рукою, пропустіть кінець через його лицьову частину. Затягніть вузол, піднімаючи його у напрямку до коміра і витягаючи вузьку частину краватки вниз.
5
Ще один популярний вузол називається віндзорським. Він добре виглядає на сорочках з широкими комірами, і виглядає стильно, незважаючи на складність в'язання.
6
Широкий кінець краватки покладіть поверх вузького, укоротивши вузький кінець. Потім широкий кінець пропустіть між краваткою і коміром. Опустіть широкий кінець і проведіть вліво під краваткою.
7
Після цього знову пропустите широкий кінець краватки між коміром і самим краваткою, а потім протягніть його лицьовою стороною зліва направо. Широкий кінець простягніть під вузлом і через лицьовій вузол виведіть вниз. Затягніть вузол.
8
Варіація цього вузла - «Напіввіндзор», який в'яжеться простіше, ніж «Віндзор». Помістіть широкий кінець краватки над вузьким, укоротивши вузький кінець, а потім пропустіть широкий кінець під вузьким кінцем.
9
Широкий кінець підніміть і простягніть між краваткою і коміром, витягніть його вниз і проведіть лицьовою стороною вправо. Потім проведіть кінець під вузлом і витягніть через лицьовій вузол вниз.
Краватка є незамінним аксесуаром для офісного одягу не тільки для чоловіків, але і для жінок. При цьому існує безліч різних методів, які дозволяють зав'язати краватку так, щоб він виглядав оригінально і красиво.
Інструкція
1
Зауважте галстук в стилі «Вісмара». Цей спосіб зав'язування допоможе вам заховати широкий комір блузки. При цьому кінці краватки дуже красиво розташовуватимуться на сорочці. Для того щоб зав'язати краватку в цьому стилі перекиньте краватку через голову таким чином, щоб його кінці виявилися у вас спереду. Візьміть правий кінець краватки і накладіть його на лівий. Потім проведіть його під лівим же кінцем і виведіть вгору із зовнішнього боку. Після цього правий кінець краватки всуньте в петлю між перетином двох кінців краватки. Проведіть через підставу отриманого вузла наверх і потім відразу перекиньте назад вниз, але вже через смужку краватки, яка знаходиться перед вузлом. Витягніть праву сторону краватки. Далі точно також перекиньте лівий кінець краватки.
2
Зробіть «помилковий» вузол. Він є дуже популярним в світі офісних жіночої моди. Для цього перекиньте краватку через голову таким чином, щоб його кінці виявилися у вас спереду. Далі візьміть кінець краватки, який достовірніше і проведіть його через другий кінець краватки. Потім оберніть довгий кінець навколо другого, щоб утворилася петля і всуньте його в цю петлю. Після цього проведіть довгий кінець краватки через петлю і перекиньте його через вузол, щоб він опинився попереду. Розправте і розташуйте цей вузол на необхідну довжину, залежно від вашого вирізу сорочки.
3
Зауважте малий вузол. Він відповідає власному назві і являє собою невеликий вузол, який підходить для краваток, зшитих із щільного шовку. Така форма найкраще підійде для сорочок з щільними, прилеглими комірцями. Для того щоб зав'язати краватку за допомогою даного способу, розгорніть найбільш широкий кінець самого краватки, щоб шов виявився зовні. Потім перехрестите кінці краватки таким чином, щоб вузький став перебувати зверху. Після цього проведіть над ним широкий кінець. Далі просуньте за вузол широкий кінець і Протягніть його в петлю, що утворилася між краваткою і комірцем сорочки. Виведіть вперед широкий кінець використовуваного краватки і продерните його під самим верхнім шаром зав'язаного вузла. Потім витягніть повністю широкий кінець, а вузол затягніть. При цьому, якщо обидва кінці краватки не збігатимуться, то почніть зав'язувати краватку заново, але спочатку підрегулюйте необхідну довжину вузького і широкого кінців.