Як намалювати панду. Як навчитися малювати панди.

Панди - кумедні і привабливі тварини, провідні свій рід з Китаю, і вони користуються любов'ю людей по всьому світу. Ця любов виражається в самих різних проявах - наприклад, панд дуже люблять зображати на листівках, кліпарт і в рекламах. Ви можете за кілька кроків навчитися малювати чарівну панду власними руками за допомогою олівця та паперу, і ця стаття допоможе вам у цьому.
Інструкція
1
Намалюйте гурток - заготовку для голови панди, і нанесіть на нього дві рівних перехрещуються лінії, нахилених вліво, так як голова панди буде нахилена вліво. Потім під верхнім кулькою намалюйте нижній кулька для тулуба, верхня частина якого трохи заходить за кульку голови.
2
За допомогою олівця злегка розтягніть морду панди - обрисуйте верхній круг контурами її голови. Намалюйте щоки, круглі вуха і верхівку. Трохи нижче центру перехрещуються ліній намалюйте маленький трикутний ніс, і відразу під ним - маленький рот у вигляді рисочки.
3
Для малювання очей панди орієнтуйтеся на горизонтальну допоміжну лінію - очі повинні розташовуватися по обидві сторони від перехрестя рівно на цій лінії. Намалюйте два великих довгастих овалу, а потім всередині овалів намалюйте невеликі очі. Прорисуйте внутрішні контури вух панди.
4
На тулуб намалюйте дві лапи з м'якими контурами, що починаються від плечей, а внизу праворуч і ліворуч від тулуба прорисуйте великі нижні лапи з подушечками.
5
При бажанні ви можете намалювати маленьку панду -детениша, що визирає з-за спини великої панди. Для цього вам потрібно намалювати тільки його голову і лапки, якими дитинча тримається за спину матері.
6
Розфарбуйте малюнок - зафарбуйте всі кола і овали, які повинні бути темними, чорним кольором і деталізуйте фактуру шерсті. Ви можете додатково докрасіть малюнок у Фотошопі, додавши до нього красивий фон.