Як намалювати кошеня олівцем. Як малювати мультяшок дітям.

Малювання тварин, особливо кошенят і щенят, дуже подобається і початківцям художникам, тільки пробують свої сили в мистецтві малювання, і досвідченим графіками. Немає нічого складного в тому, щоб намалювати олівцем сплячого кошеняти, з реалістично проробленою фігурою і пухнастою білою вовною. У цій статті ми допоможемо вам в покроковому створенні такого малюнка.
Інструкція
1
Починайте малювання з начерку м'яким олівцем . Початківці можуть малювати, використовуючи фотографію, або цього сплячого кошеняти. Накидайте на папері основну композицію майбутнього малюнка, постарайтеся перенести в лініях пропорції кошеняти.
2
Розфарбовувати кошеняти зручно якісними кольоровими олівцями. В альбомі для ескізів на одній зі сторінок зробіть карту квітів олівців, закрасивши по квадратику кожним кольором. З отриманих відтінків виберіть ті, які ви будете використовувати в малюнку, і відкладіть підходящі олівці з упаковки для подальшої роботи.
3
Вам буде потрібно світло-рожевий колір, а для фону можна використовувати відтінки голубого, зеленого і синього кольору. Візьміть папір для чистовик і намалюйте контури сплячого кошеняти світло-сірим олівцем , намітивши його тулуб, хвіст і голову.
4
Малюючи голову, ретельно виконуйте її пропорції по відношенню до тулуба. Хвіст кошеняти коротше, ніж хвіст дорослої кішки, а лапи тільки намічені - вони заховані всередині тулуба, так як кошеня згорнувся в сплячій позі. Вушка намалюйте з боків голови. Очі кошеняти повинні бути закритими.
5
Тепер, коли ви намітили контури кошеняти, візьміть олівець фонового кольору і починайте м'якої штрихуванням наносити складки і обриси фонової тканини, окреслюючи зовні контур кошеняти. Додайте ще один колір і прорисуйте складки фону, повністю заповнивши його кольором і надавши складкам обсяг темнішими і світлішими областями забарвлення.
6
Заповнюючи фон кольором перш самого кошеняти дозволить вам відкоригувати його контури знову. Тепер починайте допрацьовувати контури кошеняти, надаючи їм фактуру шерсті. Використовуйте для цього сірий і блакитний олівець, створюючи ефект пухнастою вовни штрихуванням.
7
Додавайте тіні там, де це потрібно, також використовуючи штрихування за напрямом вовни. Найглибші тіні покрийте самими темними кольорами.
8
Якщо ви малюєте акварельними олівцями, ви можете ще більше пом'якшити свій малюнок, змочивши кисть у воді і пройшовшись їй по фону навколо кошеняти, злегка розмиваючи його. Шерсть кошеняти змочувати не треба - у неї повинна зберегтися чітка фактура.
9
Просушите малюнок і рожевим олівцем додайте кілька штрихів на вушках і мордочці кошеняти. Доповніть залишилися глибокі тіні на тлі внизу лежачого кошеняти темно-сірим олівцем . Змішавши блакитнуватий і рожевий колір, ви можете також додати кілька колірних штрихів в шерсть, щоб надати їй достовірності.