Як зробити початкову сторінку. початкова сторінка для комп'ютера.

Початкова сторінка - це сторінка, яка відкривається у вікні браузера при кожному його запуску або при натисканні спеціальної кнопки «Home» або певного поєднання клавіш (наприклад, Alt-Home в Internet Explorer, Mozilla Firefox або Ctrl-пробіл в Opera ). Але далеко не завжди початкова сторінка корисна для користувача. Саме тому в кожному браузері передбачена функція зміни початкової сторінки. В кожному браузері зміна початкової сторінки виконується за певним алгоритмом.
Інструкція
1
Internet Explorer 4Сперва відкрийте меню «Вид», а потім виберіть «Властивості оглядача». В розділі «Домашня сторінка» введіть посилання потрібної сторінки в меню «Адреса» Натисніть «Ок», щоб зберегти зміни.
2
Internet Explorer 5В меню «Інструменти» потрібно вибрати пункт «Властивості оглядача». Далі у вкладці «Загальні» в рядку «Стартова сторінка» введіть адресу.
3
NetscapeДля початку відкрийте меню «Правка» і виберіть пункт «Налаштування» - «Навігатор». В блоці «При запуску Навігатора відкривати» зі списку виберіть пункт «Початкова сторінка». В поле адресу необхідно ввести посилання на сайт.
4
Mozilla FirefoxДля того щоб змінити початкову сторінку , вам потрібно зайти в «Інструменти» - «Налаштування» - «Основні». Після цього в абзаці «Запуск» виберіть «Показати домашню сторінку » і введіть інтернет-адресу.
5
OperaВ даному браузері потрібно зайти в меню "Інструменти" і вибрати "Налаштування". У новому вікні відкрийте розділ «Основні» і в пункті «При запуску» вкажіть «Запуск з домашньої сторінки».
6
Google ChromeЕслі ви користуєтеся браузером Google Chrome, то вам слід відкрити меню «Інструменти» і вибрати вкладку «Основні». Далі відзначте галочкою «Відкрити цю сторінку » і введіть адресу.