Як намалювати персонаж. Як намалювати мультяшну лисицю.

Смішні мультиплікаційні персонажі відрізняються яскравим характером, який сильно проявляється в їх зовнішності, і надзвичайної привабливістю як для початківців, так і для досвідчених художників. Якщо ви хочете навчитися малювати анімаційних персонажів, досить проявити трохи посидючості і освоїти техніку малювання в подібному стилі. У цій статті ви навчитеся малювати нескладного персонажа похилого віку.
Інструкція
1
На аркуші паперу олівцем намалюйте кулю і проведіть через його центр дві перехресні дуги, спрямовані вправо - вони будуть напрямними лініями для майбутнього особи. Намалюйте внизу і зліва ще один шар, в два-три рази перевищує розміром перший кулю.
2
Своєю верхньою частиною він повинен заходити на лівий сектор майбутньої голови персонажа, закінчуючись трохи вище її центру. Таким способом ви зможете намітити впізнавану фігуру похилого старого. Якщо ж ви захочете намалювати стрункого молодика, тулуб потрібно буде сформувати по-іншому.
3
Під тулубом-кулею намалюйте обриси майбутніх черевик, носи яких спрямовані вправо. Після цього з'єднайте тулуб з черевиками так, щоб промальовувати контури вільних брюк.
4
Визначте, в якому становищі перебуватимуть руки персонажа, і намалюйте кисті у вигляді кружечків, а потім з'єднайте їх контурами зігнутих або прямих рук з тулубом. Продовжуйте промальовування персонажа - зробіть основні контури яскравіше, доопрацювати складки на брюках і контури черевик.
5
Намалюйте персонажу тростину, на яку він спирається однією рукою. На кружочках долонь домалює пальці. Для мультяшного персонажа цілком достатньо чотирьох схематичних пальців на долоні.
6
Деталізуйте малюнок - домалює одяг, сформуйте складки на тканині, кишені, шнурівки і так далі. Намітьте основні лінії обличчя. Намалюйте на обличчі персонажа округлий ніс, очі з надбрівними дугами і усміхнений рот з бородою чи вусами.
7
Не залишайте форму голови ідеально круглої - видозмінити її форму для більшої достовірності. Зробіть лоб вище, а підборіддя могутніше.
8
Доробіть рисунок, зітріть допоміжні лінії, обведіть контури - ваш персонаж готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2STY8iwl5EA