Як намалювати фрукти.

Натюрморти з давніх часів вважаються класичним мальовничим жанром, який до цих пір не втрачає популярності. Багато починаючі художники пробують свої сили в натюрмортах - вони дозволяють добре розвинути художні навички, створюючи картини на основі красивих композицій з натури. У цій статті ви дізнаєтеся, як намалювати яскравий фруктовий натюрморт пастеллю.
Інструкція
1
Для малювання натюрморту підготуйте м'яку пастель різних кольорів, один чорний жорсткий пастельний крейда, а також спеціальну пастельну папір однорідного відтінку - наприклад, бежевого кольору.
2
Почніть малювання натюрморту з начерку або ескізу. Дивлячись на композицію в натурі, намагайтеся перенести її обриси на папір, використовуючи чорний пастельний крейда. Робіть штрихи легкими і малопомітними, тільки щоб нанести основні риси малюнка.
3
Боковий частиною жовтої пастелі нанесіть фон на фрукти теплою колірної гами. Наприклад, такий фон потрібно нанести на червоні яблука, апельсини, лимони, мандарини, банани, і інші фрукти таких же кольорів. Фрукти холодних відтінків (виноград, сливи) окрасьте пізніше.
4
Деталізуйте вигини фруктів, використовуючи ту ж саму фонову жовту пастель, завдаючи лінії її жорстким кінчиком. Почніть промальовування основних кольорів і відблисків, які потрібні для ефекту об'ємності малюнка.
5
Доповніть малюнок кожного фрукта тим кольором, який переважає в ньому. Додайте апельсину помаранчевих штрихів, банану - червоних, а банану і груші додайте трохи зелених штрихів. Для яблука використовуйте світлу червону пастель. В районі заглиблень і живців робіть кольору темніше і більш насиченою.
6
На все фрукти додатково нанесіть темні тони, пропрацювавши світлотінь. Окрасьте охрою і лілової пастеллю темні області на фруктах. Обведіть контури винограду кінчиком чорного пастельного мілка. Окремо затемните ті місця на фруктах, на які падає тінь.
7
Білій пастеллю зафарбуйте області відблисків. Зробіть на фруктах області відблисків яскравими і помітними, оточеними ореолом трохи більше світлого відтінку, ніж той, який присутній на фрукті в цілому. Тут вам допоможе бічна сторона пастельного мілка.
8
Деталізуйте контури фруктів, після чого додайте тіні і фонові поверхні.