Як вирішити контрольну роботу.

З назви випливає, що робота дається для здійснення контролю і самоконтролю, для підбиття підсумків попередніх занять. Складнощі з контрольною роботою дозволяють робити відповідні висновки. Але слабкі результати роботи не завжди пов'язані з поганою підготовкою. Причини часто криються в невмінні налаштуватися, зосередитися, впоратися з хвилюванням. Розглянемо, як використовувати відведений для контрольної роботи час з максимальною користю.
Інструкція
1
Приготуйте все необхідне. Багато втрачають час на самому початку. Поки розкладуть листочки, дістануть олівці та ручки. Залізуть в сумку, поправлять зачіску, подивляться навколо. Півгодини вже пробігло. Не допускайте такої трати часу. В самому кінці 15 хвилин не вистачить для успіху. Тому заздалегідь готуйте все, що необхідно. Сіли за стіл, відразу заглибилися в роботу . Розгойдуватися ніколи.
2
Відмовтеся від зовнішнього світу. Вимкніть телефон. Ні на кого не дивіться, чи не крутите головою. Пориньте в свою справу. Уявіть, що ви - розвідник, якому належить терміново розшифрувати донесення. Ніяких розмов, ніяких записок, ніякої допомоги іншим. Вирішіть свою роботу , а потім будете допомагати.
3
Розділіть час на 3 частини. Контролюйте процес. Останню частину залиште тільки на перевірку завдань. Не думайте, що впритул багато встигнете. Стискайте час так, щоб максимум вирішити в першій половині відведеного часу. Можете зробити розподіл на будь-яку кількість частин, як вам зручніше.
4
Вирішіть найпростіші завдання і запишіть їх на чистовик. Треба швидко вирішити всі, що вирішується відразу. І переписати, щоб частина роботи була виконана. Нерозумно застрягти на найскладнішому, а потім не встигнути переписати щось просте.
5
Намалюйте складні завдання. Зробіть їх якомога наочніше. Раскидайте на складові частини.
6
Наведіть їх до простого виду. Спростите все, що можна. Як тільки приведете до найпростішого вигляду, відразу зможете вирішити.
7
Перевірте і перепишіть.
Зверніть увагу
Візьміть на контрольну запасні деталі. Майте дві ручки, два олівця, два чернетки, дві лінійки. Краще перестрахуватися, ніж потім втрачати час.
Корисна порада
Майте з собою хустинку і пляшку води. Якщо хвилюєтеся, зможете впоратися. Твердите собі, що зробите це. Ніяких сумнівів, рішення десь поруч. Ваш мозок здатний на чудеса.