Як встановити кріплення.

Від того наскільки якісними виявляться кріплення для твого сноуборду залежатиме як добре і впевнено ти навчишся кататися. Звичайно, головною мірою у виборі для кріплення є твій стиль катання, хоча є й інші сторони, що впливають на вибір - це легкість використання та ціна.

Кріплення м'які Такі кріплення - найзручніший вид кріплення. Він підходить у використанні тим, кого приваблює фрірайд або фристайл. Вони зберігають високу чутливість дошки і першокласну рухливість її під час трюків, і всякого роду фінтів. Відбувається не переконливе фіксування щиколотки і ноги, і складність знімання і надягання їх дуже відчутна в порівнянні з іншими. Висота фіксування ахіллове сухожилля і щиколотки, може залежати від вибору катається. Кріплення виробляються з високою, низькою і середньою задньою частиною. Кріплення Step-in Ці кріплення найкомфортніші при знятті і надяганні. Вони користуються великою популярністю у початківців сноубордистів, так як добре контролюють краї дощок і дуже зручні у використанні. Дуже просто встановити кріплення, що робить їх самими ходовими, і галузь їх виробництва, на ринку кріплень для сноубордів, швидко зростаючої областю. Кріплення жорсткі Кріплення жорсткі не володіють таким зручністю як step-in та м'які кріплення, але завдяки їм відбувається більш якісне фіксування і помічається схожість з кріпленнями для лиж. Вони цікаві в першу чергу для тих, хто серйозно займається карвінгом або любить гоночні спуски. Повороти з ними стають дуже різкими, і домігшись цього відбувається втрата «почуття дошки», через появу загальної стійкості. Фристайл технічний Характерний для райдерів, що катаються на фігурних схилах. Раніше більшість з них цікавилося іншими видами спорту, такими як ролики, скейтборд. А зараз вони стрибають з сноубордом. Кріплення для цього стилю в основному використовуються м'які, що мають два ременя і короткий задник, для досягнення рухливості і необхідного кута. Фрірайд Це вид екстримального стилю катання по схилах гір. Фрірайдери отримують задоволення від захоплюючих дух віражів. Кріплення для цього типу катання використовують м'які, що мають 2,3 ременя для додаткового контролю. Головне, добре закріпити і встановити кріплення. Фрікарва Катання по пересіченій місцевості. Розвивається набагато швидше за інших у світі сноубордів. Насолода широтою поворотів, завдовжки траси, довгими закладиваніямі.У черевик для цього виду катання є відмінна риса - третій ремінь кріплення.

При покупці нових лиж доводиться стикатися з установкою кріплень на них. В магазинах, звичайно, пропонують встановити кріплення на куплені лижі, але це пов'язано з додатковими витратами. Поставити кріплення самому - не така вже складна задача, головне - ретельно розрахувати всі параметри і детально слідувати інструкції, прикладеної до купленим кріплення м.
Вам знадобиться
  • - шаблон для розмітки отворів;
  • - лінійка;
  • - маркер;
  • - дриль зі свердлом;
  • - клей ;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Ознайомтеся з інструкцією, яка додається до купленим кріплення м. Керуйтеся нею при виконанні подальшої роботи. Знайдіть центр ваги лижі, поклавши її на спинку стільця або будь-який інший досить тонкий предмет ковзної поверхнею вгору.
2
Розташуйте лижу на спинці стільця так, щоб вона без вашої підтримки трималася горизонтально. Місце дотику лижі і спинки стільця і буде центром тяжіння. Проведіть маркером поперечну лінію на зовнішній стороні лижі. При наявності в комплекті з кріплення ми спеціального шаблону для просвердлювання отворів, сумістите шаблон з центром тяжкості лиж і намітьте місце для кріплення.
3
Якщо шаблону немає, звіртеся з інструкцією до кріплення м і зробіть відступ від центру ваги лижі на довжину, зазначену в інструкції. На лижах, призначених виключно для ковзанярського ходу , кріплення зміщуються трохи назад відносно центра ваги. Стандартна довжина становить від 9 до 13 сантиметрів.
4
Просвердлите отвори на глибину трохи менше довжини саморізів, на які будуть встановлені кріплення (саморізи зазвичай додаються в комплекті). В отвори залийте трохи клею, він теж додається в наборі з кріплення ми. Якщо такого клею у вас немає, використовуйте епоксидну смолу або клей ПВА. Прикладіть кріплення до лижі й закрутіть саморізи.
5
Якщо у вашій моделі лижних кріплень подпятник розташовується окремо, розмітьте його положення залежно від розміру черевика. Прикрутите п'ятку саморезом або приклейте спеціальним клеєм залежно від рекомендацій в інструкції. Після установки кріплень залиште лижі при кімнатній температурі на добу, щоб клей, що утримує саморізи, остаточно висох. Після цього на лижах можна кататися.
Зверніть увагу
Перед установкою кріплень обов'язково почистіть лижі від пилу. Часом кріплення ставляться на вкриту пилом або навіть пакувальним целофаном поверхню, через що потім виникає безліч проблем аж до випадання кріплень під час лижної прогулянки.