Як зробити латки на джинси. оригінальні латки на джинсах.

Джинсова тканина досить міцна, тому одяг з неї носиться дуже довго. Джинси - це своєрідний стиль одягу, джинси диктують залишився гардероб, в якому дозволено трохи "похуліганити". При лагодження джинс можна використовувати заплатки, це додасть вашим штанам додатковий шарм.
Вам знадобиться
  • Куски джинсової тканини
  • Куски тканини будь-якого кольору і форми
  • Шкіра
  • Клейова основа
  • Швейна машинка
Інструкція
1
Перед тим, як зробити латочку на джинси, потрібно визначитися, в якому стилі брюки, і з чим ви плануєте їх носити надалі. Тому що від цього кардинально полягає стратегія лагодження джинсів. Якщо джинси планується носити в стилі "кежуал", вони не втратили свого виду, а дірка вийшла на них випадково, то потрібно акуратно зашивати і робити максимально непомітну латку. Якщо ж джинси в стилі американських вестернів, то можна прикрашати їх контрастними латками, заклепками та іншими арт-об'єктами для додання більшого колориту.
2
Перший спосіб - це вшивання максимально схожого шматка тканини. Найскладніше - підібрати для ремонту точно таку ж тканину. Зверніть увагу, щоб при розміщенні заплатки напрямок пайових ниток збігалося. Також потрібно підібрати нитки точно в колір. Потім для зміцнення конструкції можна закріпити латочку з внутрішньої сторони за допомогою праски і клейової стрічки. Після цього потрібно прострочити краю заплатки з вивороту на швейній машинці швом зигзаг.
3
Другий спосіб - нашивання шкіряній аплікації. Це середній варіант між невидимою латкою і різнокольоровими шматками тканини. Для цього потрібно вирізати шматок шкіри, розміром трохи більше, ніж дірка. Краще, якщо вирізати кілька шкіряних латок, у вигляді фігур, і розмістити їх на джинсах в декількох місцях під видом декору.
4
Третій спосіб - це пришивання декоративних різнокольорових латок. Це величезний простір для фантазії. Можна брати зовсім різні тканини, тільки вони повинні совпарадть за фактурою: якщо джинси тягнуться, то тканина заплатки теж повинна тягнутися. Найстильніші заплатки виходять, якщо пристрочують їх з лицьового боку, і залишати припуски, які з часом розпускаються в бахрому. Також заплатки можна попередньо прикрасити різнобарвною вишивкою, а потім нашивати їх на дірку.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що з шкіряними латками джинси потрібно буде прати дуже акуратно.
Корисна порада
При покупці джинсів та їх обрізанні не викидайте залишилися шматки, вони можуть стати в нагоді вам при ремонті.