Як зробити смокі айз.

Smoky eyes або димчастий макіяж став модним в двадцяті роки минулого століття, коли було популярним чорно-біле кіно. Але досі цей варіант макіяжу залишається найбільш улюбленим багатьма жінками, оскільки дозволяє привернути увагу до очей, роблячи їх спокусливими, загадковими, вабливими. Такий варіант макіяжу очей характеризується нечіткими розмитими контурами, як би крізь серпанок. Однак найчастіше в спробі створити smoky eyes, жінки перебирають з тінями, тушшю або олівцем, маючи в результаті ефект розмазаного вчорашнього макіяжу. Щоб цього не сталося, потрібно навчитися правильно виконувати димчастий макіяж.
Інструкція
1
Підготуйте шкіру. Нанесіть вирівнюючу тональну основу, ретельно розтушуйте. Нанесіть легку пудру в тон шкіри. І обов'язково рум'яна природного відтінку теплою чи холодною гами в залежності від кольору виконуваного вами макіяжу.
2
Жоден димчастий макіяж не буде виглядати вдало, якщо ви не приховали ознаки втоми, тобто темні круги і мішки під очима. Тому сміливо беріть в руки консилер і маскуйте ці недоліки.
3
Приступаючи до безпосереднього макіяжу очей, нанесіть на рухоме віко основу для тіней. З нею тіні будуть триматися довше, а колір буде яскравіше.
4
За ресничному краю накресліть лінію м'яким чорним, сірим або коричневим олівцем. Лінія має бути товщиною приблизно півсантиметра. Також нанесіть олівцем лінію уздовж вій по нижньому століттю. Ретельно розтушуйте обидві лінії вузької пензлем для тіней.
5
Самий темний відтінок тіней наносимо по лінії розтушовування олівця на верхню повіку і в зовнішній куточок ока до складки століття. Середній відтінок тіней наноситься на всю поверхню рухомого століття, а найсвітліший - у внутрішній куточок ока і під брову. Растушуйте кордону між нанесеними відтінками тіней так, щоб не було чітко ясно, де починається один колір, а де інший.
6
Туш краще використовувати або об'ємну, або з ефектом накладних вій. Ретельно прокрасьте вії в два - три шари, злиплі вії можна розділити спеціальною щіточкою для вій. Також, щоб зробити погляд ще більш відкритим, можна злегка завити вії спеціальними щипчиками перед нанесенням туші.
7
Пам'ятайте, що smoky eyes привертає увагу до очей, тому макіяж губ повинен бути в ніжної природної гамі. Спробуйте ніжні блиски рожевих або бежевих відтінків, матові помади натурального кольору. Ваш макіяж готовий!