Як перекласти з англійської мови на російську. створення власної програми.

Англійська мова є найпоширенішою мовою міжнародного спілкування. Без знання англійської мови в наші дні складно влаштуватися на високооплачувану роботу і вести справи з іноземними партнерами. В процесі роботи, а також навчання нам часто доводиться перекладати з англійської мови на російську різні тексти, документи, інструкції та інші папери.
Інструкція
1
Перший спосіб найбільше підходить діловим людям, які не зазнають матеріальних проблем. Якщо вам потрібно терміново і якісно перекласти документ або іншу ділову інформацію з англійської мови на російську, то ви можете звернутися в бюро перекладів. Бюро перекладів несе відповідальність за коректність перекладеного матеріалу, крім того, переклад може бути зроблений в найкоротші терміни. Єдиний мінус подібного способу полягає в його вартості. За одну сторінку переказу, в залежності від його складності і тематики, доведеться викласти від 150 до 300 рублів.
2
Другий спосіб перекладу часто вибирають школярі, студенти та інші люди, яким необхідно швидко перевести текст з англійської на російську без будь-яких матеріальних затрат. В мережі існує величезна безліч онлайн перекладачів, які працюють дуже просто. Ви копіюєте текст в спеціальне поле вводу, вибираєте напрямки перекладу і натискаєте на кнопку "перевести". На жаль, онлайн перекладачі не здатні якісно перевести текст, адже комп'ютер не розпізнає омонімів і не оцінює контекст. В результаті такого комп'ютерного перекладу зазвичай виходить досить незв'язний текст з безліччю лексичних та граматичних помилок, які необхідно виправляти вручну.
3
Ну, і нарешті, третій спосіб перекладу є найбільш трудомістким. Перекласти текст з англійської на російську мову може будь-яка людина, скориставшись паперовим або комп'ютерним двомовним словником. Таким чином ви не тільки переведете текст, а й підвищите свій рівень володіння мовою і дізнаєтеся багато нових слів.
Корисна порада
1) При самостійному перекладі тексту з англійської на російську спершу прочитайте весь текст, не вдаючись у деталі.2) Найнадійнішими комп'ютерними словниками є словники Abby Lingvo і Multitran. Ними користується більшість професійних переводчіков.3) При замовленні перекладу в бюро ціну слід обумовити заздалегідь. Термінові замовлення виконуються за підвищеним тарифом.