Як відновити забутий логін.

Соціальні мережі займають все більше місця в нашому повсякденному житті. Ми приходимо на улюблений ресурс щодня, і входимо в свій аккаунт автоматично. І раптом відбувається якийсь збій, ви намагаєтеся увійти на сайт і виявляєте, що настройки збиті, а свій логін ви забули. Неприємно, але на щастя, ви можете його відновити двома способами.
Вам знадобиться
  • Вам потрібно доступ в інтернет.
Інструкція
1
Спосіб номер один. Зайдіть в свою електронну пошту. Знайдіть реєстраційне лист, який вам прийшло з сайту під час реєстрації - в ньому міститься ваш логін і пароль. Увійдіть на сайт під своїм паролем і логін ом.
2
Спосіб номер два. Зайдіть на головну сторінку сайту - це можливо і без реєстрації. Перейдіть в розділ «Допомога» і напишіть Адміністратору лист. У листі опишіть своє проблему - вам допоможуть.
3
В крайньому випадку, ви можете зареєструватися повторно і потім вже відновити свій колишній аккаунт.
Зверніть увагу
Традиційно логін на сайтах соціальних мереж - це адреса вашої електронної пошти. Забути його досить складно, але, якщо всеж таке трапилося - скористайтеся порадами, наведеними вище.
Корисна порада
Якщо ви змінили свій логін з адреси своєї електронної пошти на який-небудь інший - або запишіть його, або він повинен бути для вас асоціативним і добре запам'ятовуватися.
Сучасні акаунти електронної пошти служать не тільки для відправлення та одержання листів, але і для входу у величезну кількість сервісів. Забутий пароль при цьому може значно обмежити можливості користувача. Однак відновити його можна мінімум трьома способами.
Інструкція
1
Дайте відповідь на секретне питання, що надасть вам доступ до системи відновлення пароля. Даний спосіб відновлення пароля електронної пошти є найстарішим, применяющимся у всіх поштових сервісах. Секретне питання задається при реєстрації поштової скриньки. Питання це може бути як стандартним, варіанти якого знаходяться в списку, наприклад "Марка першого автомобіля", "Дівоче прізвище матері" або "Останні 5 цифр ІПН", так і власним, який створюється під час реєстрації. Система відновлення пароля активується в разі написання правильної відповіді. Вибирайте секретне питання так, щоб відповідь на нього був відомий як можна меншій кількості людей (в ідеалі - тільки вам), щоб уникнути злому поштової скриньки.
2
Напишіть адресу додаткової поштової скриньки. Цей e-mail адресу, також як і секретне питання, вказується в процесі реєстрації електронної пошти, і по її закінченні на нього приходить спеціальний лист, яке підтверджує те, що даний поштовий ящик належить вам і використовується для відновлення. У разі, якщо ви не пам'ятаєте відповідь на секретне питання, система відновлення запропонує вам написати додатковий адресу, на яку потрібно надіслати лист з інструкцією по скиданню і відновленню забутого пароля.
3
Використовуйте мобільний телефон, прив'язаний до поштової аккаунту. Деякі сервіси застосовують валідацію аккаунта електронної при допомозі смс. У разі втрати пароля від такого поштового ящика, як варіант відновлення, система запропонує ввести номер прив'язаного до аккаунту мобільного телефону (або декілька його останніх цифр), на який буде відправлено повідомлення з кодом відновлення, який дає доступ до системи скидання пароля. Зверніть увагу, що номер телефону повинен бути завчасно прописаний в акаунті електронної пошти. В іншому випадку даний спосіб не спрацює.