Як відправити електронний повідомлення. Як відправити з комп'ютера електронне повідомлення.

Електронні повідомлення - сучасна, популярна і зручна форма комунікації, яка широко використовується як в особистому листуванні, так і діловий.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - поштова програма або інтернет-браузер;
  • - власну адресу електронної пошти;
  • - адреса електронної пошти одержувача.
Інструкція
1
Авторизуйтесь у свого провайдера через поштову програму або веб-браузер. Якщо ви впевнені, що комп'ютером не скористається ніхто, крім вас, можете зробити авторизацію автоматичною. Це позбавить від необхідності проходити процедури при кожному вході в свою пошту.
2
Виберіть функцію «Створити повідомлення » (або «Написати», «Нове повідомлення » тощо, в неруссіфіцірованних програмах зазвичай використовуються англійські назви опцій: New message і пр.).
3
Введіть з клавіатури або скопіюйте і вставте адресу одержувача в призначене для цього поле («Кому», англійський варіант To і под.). Якщо плануєте відіслати копію повідомлення іншому адресату, введіть в поле нижче («Копія», Copy ) його електронну адресу або декілька адресов.Заполніте строчку, призначену для теми листа. Якщо ви і одержувач незнайомі, лист без теми має більше шансів на видалення непрочитаним. В інших випадках тема дозволить зорієнтуватися щодо терміновості вашого послання. І взагалі лист без теми виглядає не кращим чином.
4
Введіть текст повідомлення в тіло листа з клавіатури або вставте з іншої програми, наприклад, текстового редактора.Еслі хочете отримати підтвердження доставки листа і його прочитання адресатом, відзначте потрібну опцію. Ви також можете позначити важливість свого послання як високу, середню або нізкую.Прі необхідності додайте до листа файли за допомогою спеціальної кнопкі.Когда все буде готово, натисніть на кнопку «Відправити» (в англійській версії Send) і дочекайтеся завантаження підтвердження відправки в браузері. При використанні поштової програми може знадобитися натискання кнопки, що дає команду на обмін повідомленнями з сервером: прийом вхідних і передачу туди вихідних.