Як намотувати боксерські бинти. Боксерські бинти Як намотувати.

  •  Успішний виступ спортсмена на турнірах і змаганнях залежить не тільки від його природних здібностей і інтенсивності тренувань, а й від умілого використання необхідного йому спортивного інвентарю. І бокс в цьому плані не є винятком із правил. Зокрема, в цьому виді спорту важливо вміти правильно намотувати боксерські бинти.
  •  Адже щороку сотні молодих і дуже перспективних юнаків та дівчат назавжди закінчують свою так і не почалася кар'єру в цьому виді спорту через травми, отриманих за дуже образливою і прикрої причини - через незнання, як намотувати боксерські бинти.
  •  Руку боксера захищає від розтягнень, збитих в кров костяшек, і найголовніше вивихів, саме боксерський бинт. І якщо раз за разом неправильно робити перев'язку, незабаром руки стануть абсолютно непридатними для найтяжких навантажень бою. А адже розібратися в тому, як намотувати боксерські бинти, і навчитися це робити швидко, якісно і акуратно, можна всього лише за 5 хвилин.
  •  Для початку правильно згорніть бинт, намотувати його в розгорнутому стані попросту незручно. Туго скрутіть його, так щоб петелька виявилася зовні, а наклейка всередині. Просмикніть великий палець в петлю і натягніть його до мізинця по зовнішній стороні кисті. Потім, зробіть пару обертів навколо зап'ястя, але не затягуйте занадто туго, щоб не порушити кровообіг. Перевірте, чи зручно руці з намотаним бинтом, чи немає на ньому складок.
  •  Обмотайте кисть так, щоб суглоби були надійно зафіксовані. Приступайте до бинтування пальців - від мізинця до великого. З останнім можуть виникнути деякі складності, але вони легко вирішуються. Обмотайте бинт навколо зап'ястя, після чого і навколо самого пальця.
  •  Акуратно перекрутите його вісімкою по тильній стороні руки між вказівним і великим пальцем, зробіть ще одну обмотку навколо зап'ястя і закріпіть липучку. На цьому процедура намотування боксерських бинтів завершена.
  •  Перевірте, чи зручно вам і чи не заважає обгорнутий навколо кисті бинт її рухові. Якщо проблем немає - значить, ваша рука надійно захищена від випадкової травми, і ви можете сміливо виходити на бій або тренування.