Як змінити мову інтерфейсу. змінити інтерфейси на комп'ютері.

В процесі експлуатації комп'ютера або ноутбука може виникнути ситуація, коли мову , на якому «спілкується» з користувачем операційна система, потрібно змінити на інший. Звичайно, можна перевстановити операційну систему з потрібним мову ом, але, в силу безлічі причин, у тому числі правових, це може виявитися не кращим рішенням.
Вам знадобиться
  • 1) Програма Vistalizator
  • 2) Пакет мовних налаштувань language pack
  • 3) Початкові навички роботи з комп'ютером (пошук і завантаження програм з мережі Інтернет, установка і запуск програм)
  • 4) Доступ в інтернет
Інструкція
1
Якщо вашої операційною системою є Windows 7, то скористайтеся спеціальним програмним забезпеченням, наприклад, програмою Vistalizator. Її слід завантажити з мережі інтернет. Для вибору конкретного мову а потрібен пакет мову ових налаштувань language pack, який потрібно завантажити окремо.
2
Встановіть та запустіть програму. Виберіть зі списку потрібний вам мову і натисніть на кнопку "Змінити мову ". Мова поміняється. Процес вибору простий і наочний, сама процедура заміни мову а займає пару хвилин. При необхідності «повернути все як було», операція повторюється, при цьому вибирається мову , який був встановлений спочатку.
3
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NhYpzyJBroM
Зверніть увагу
Версія програми Vistalizator повинна бути сумісна з вашою версією Windows.
Корисна порада
Якщо вашої операційною системою є Windows 7 Ultimate, можна поміняти мову інтерфейсу в меню мовних налаштувань, саме для цієї версії передбачена така можливість самою компанією Microsoft. Ніяких додаткових програм для цього не требуется.Еслі на вашому комп'ютері встановлена операційна система Windows XP Professional, скачайте пакет Multilingual User Interface (MUI). Це офіційний пакет для зміни мов інтерфейсів, випущений компанією Microsoft. Встановіть цей пакет і виберіть необхідний вам мову.