Як зробити цегла своїми руками.

Сьогодні при виробництві будівельних робіт широко застосовуються матеріали з залізобетону. Однак здавна в сільській місцевості були в ходу будівлі з екологічно чистих місцевих матеріалів. До них відноситься і будівельний цегла , який можна виготовити своїми руками. Такий матеріал може бути використаний при зведенні дачного будиночка, гаража, господарських будівель. Корисними будуть знання про виробництво цегла а для підприємців, які планують освоїти виробництво будматеріалів.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб виготовлення цегла а - безобжіговиє пресування. Перевага його в тому, що він є екологічно чистим і нешкідливим. Крім цегла а, пресуванням без випалу можна зробити черепицю, бруківку, плитку для облицювання поверхонь.
2
Для якісного виготовлення цегла а шляхом безвипалювального пресування вимагається забезпечити низький вміст вологи і значне попереднє обтискання матеріалу.
3
Процес висушування цегла а триває близько тижня, при цьому готовий виріб має здатність до самопрогріву, тому в деяких випадках цегла готовий до використання в кладці вже через один- два дні. В якості в'яжучих матеріалів використовується цемент або вапно.
4
Кількість води має бути достатнім для забезпечення міцності цегла а. Вологість суміші визначається стисненням її в кулаці. Вона повинна скочуватися в грудки, але рук не бруднити. При використанні для виготовлення цегла а грунтів з великим вмістом глини в суміш додають золу або пісок.
5
Для випробування грунту візьміть відро без денця і помістіть його на рівну поверхню. Грунт слід насипати у відро декількома шарами, кожен шар попередньо трамбуется. Заповнену відро перевертають на рівну поверхню. Якщо витриманий таким чином протягом десяти діб конус не розіб'ється, впавши з висоти одного метра, то грунт слід визнати хорошим.
6
Поява тріщин на такому зразку свідчить про жирності грунту, а розсипання грунту говорить про те, що він худий. До жирного грунту для коригування додають золу, стружку або шлак. Худий грунт збагачують глиною. Теплопровідність грунту знижується додаванням волокнистих добавок.
7
Суміш доводиться до тістоподібного стану і укладається у форми. Консистенція повинна бути такою, щоб форма опалубки зберігалася. Найпоширеніший метод сушки - природний. За відповідних погодних умовах тривалість сушки складає від одного тижня до місяця. Кращі умови для сушки - протяг при наявності покрівлі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lz89RW1W_50