Як розмістити свою сторінку на сайті.

На сьогоднішній день в мережі інтернет розміщено величезна кількість сайтів, окремих сторінок, заміток, блогів, щоденників. З кожним роком їх стає все більше. Свою сторінку в глобальній мережі може розмістити кожен бажаючий. Для цього потрібно трохи знань і часу.
Інструкція
1
Щоб розмістити свою сторінку на сайті, потрібно виконати дві умови. Перше - створити її. Друге - знайти місце в інтернеті для її размещенія.Для створення своєї інтернет-сторінки вам знадобляться знання графічних програм, щоб намалювати дизайн. Знання HTML-коду, щоб дизайн перевести в код, який розуміють браузери. Або можна звернеться до web-майстру, який створить сторінку відповідно до ваших побажань.
2
Сторінка у вас є. Щоб її розмістити, вам знадобиться місце на хостингу. Якщо вам пропонують розташувати свою сторінку на сайті, то вам необхідний доступ до сервера, на якому розташовується цей сайт.
3
Далі вам необхідно завантажити сторінку на хостинг. Це можна зробити або за допомогою будь-якого ftp-клієнта, або засобами самого сервісу. Будьте уважні при завантаженні вашої сторінки на сайт. Кожен файл слід завантажити в ту папку, в яку вкажуть на хостингу. Зображення в одне місце, таблиці стилів - в інше, сам каркас сторінки - в третє. Після цих операцій ваша сторінка буде знаходитися в інтернеті. Але щоб люди побачили її на сайті, потрібно зробити посилання.
4
Для цього вам знадобиться редактор HTML-коду. Відкрийте одну зі сторінок сайту. В потрібне місце пропишіть код, вказаний на картинці. Обов'язково вкажіть адресу вашої сторінки.
5
Збережіть зміни. Відкрийте сайт в браузері. І якщо все зроблено правильно, ви побачите посилання, натиснувши на яку, ви будете переміщені на вашу сторінку .
Корисна порада
Розмістити сторінку на сайті.