Як вчинити в гарвардський університет. Єльський університет Як вчинити.

Гарвардський університет - це один з найпрестижніших університет ов Сполучених Штатів Америки і всього світу. Гарвард, заснований в далекому 1636, розташовується в містечку Кембридж в штаті Массачусетс. Студенти Гарвардського університет а отримують висококласну освіту, яку гідно цінується у всьому світі. Але що ж необхідно зробити для того, щоб поступити в Гарвардський університет?
Інструкція
1
Вступити в Гарвардський університет досить складно, навіть якщо ви не відчуваєте матеріальних проблем і готові платити за своє навчання. Конкурс на одне навчальне місце досить висок- з більш 30 000 заяв досвідчені викладачі відбирають лише 1-2 тисячі. Коштувати відзначити, що комплект документів, який здається в приймальну комісію, розглядається по-окремо двома викладачами, які відбирають стоять кандидатів у студенти.
2
Отже, які ж документи вам знадобляться для того, щоб поступити в Гарвардський університет? Перш за все, необхідно надасть результати тесту SAT (Scholastic Aptitude Test), який являє собою шкільний оціночний тест. SAT в чому схожий на наш Єдиний Державний Іспит, який здається по закінченню середньої школи. Він включає в себе три розділи: математика, аналіз тексту і лист. Замість SAT можна здати іспит ACT (American College Testing), який включає в себе такі розділи як математика, англійська мова, читання та специфічні науки.
3
Щоб вступити на певний факультет Гарвардського університет а (студентам пропонується вибрати з 11 академічних підрозділів), необхідно успішно пройти три профільних тесту SAT II. Ці тести показують, наскільки добре студент знайомий з обраною спеціальністю. Крім того, вам необхідно буде надати приймальній комісії сертифікат за середню школу з оцінками з предметів. Якщо у вас немає можливості отримати такий сертифікат, то комісія прийме результати тесту GRE.Кроме того, абітурієнт повинен надати приймальній комісії рекомендаційні листи від 2-3 викладачів, які добре знайомі з кандидатом і його науковою діяльністю.
4
Крім всіх перерахованих вище документів ми також рекомендуємо вам надати до приймальної комісії будь-які докази вашої громадської активності та наукової діяльності. Викладачі дуже цінують абітурієнтів, які брали участь в олімпіадах, міжнародних програмах, стажіровках.По достоїнству оцінюється і досвід волонтерської діяльності.
Корисна порада
1) Необхідний комплект документів включає в себе результати тесту SAT/ACT, рекоммендательние листи, сертифікат за середню школу з оцінками і результати трьох профільних тестов.2) Прикладіть до комплекту документів всі наявні у вас грамоти, сертифікати та докази громадської деятельності.3) Гарвадської університет є приватним закладом, тому навчання там платне.
Вищі навчальні заклади Великобританії відомі своїм рівнем професійної підготовки. Вчитися в Англію їдуть студенти з усього світу. Як же поступити в англійський університет жителю Росії?
Вам знадобиться
  • - гроші для оплати навчання;
  • - атестат про закінчення школи;
  • - сертифікат про здачу міжнародного іспиту з англійської мови.
Інструкція
1
покращити свою англійську до рівня, достатнього для навчання. Згодом його потрібно буде підтвердити одним з офіційних мовних іспитів, наприклад, IELTS. Необхідні бали залежать від вимог обраного вами вузу.
2
Пройдіть підготовку до здобуття вищої освіти в Англії. Випускникам школи і старшокласникам необхідно пройти дворічне навчання в одному із спеціалізованих центрів для іноземців за програмою A-level. Вона тотожна старшим класам англійської середньої школи і необхідно, оскільки в Росії на середню освіту виділяється не дванадцять, а десять років. Інший варіант - це проходження програми Fordation, що триває всього рік і призначений насамперед для підвищення рівня англійської мови абітурієнта. Тим же, хто провчився в російському вузі мінімум два роки, додаткові програми будуть необов'язкові.
3
Виберіть університет , в який ви хочете чинити. Орієнтуйтеся на найбільш важливі для вас параметри. Це може бути положення вузу в міжнародному рейтингу або його вдале місце розташування. Також підставою може стати специфіка пропонованої вузом навчальної програми.
4
Дізнайтеся всі умови надходження на сайті вищого навчального закладу: список необхідних документів, вартість навчання, можливість отримання стипендії або фінансування для іноземця. Підготуйте і переведіть на англійську мову всі необхідні папери, серед яких повинні бути ваші оцінки за російські або англійські іспити, а також свідоцтва про освіту. Зібраний пакет документів потрібно буде відправити в університет . Врахуйте, що подача документів може починатися з великим запасом часу, наприклад, за рік до початку бажаної навчання.
5
Дочекайтеся відповіді з університет а. При позитивному рішенні ви зможете почати оформлення британської візи для студента.