Як підсилити зростання волосся.

Ско рость зростання волосся закладається на генетичному рівні. Але з деяких причин зростання сповільнюється. Найчастіше вони пов'язані з неправильним харчуванням, гормональними порушеннями і багатьма іншими хворобами. Підсилити зростання волосся можна, для цього потрібно лише регулярно доглядати за ними.
Інструкція
1
Два рази на тиждень наносьте реп'яхову олію на корені волосся і шкіру голови. Воно активує ріст і зміцнює волосся яние цибулини. Адже проблеми пов'язані, як правило, саме з корінням. Також реп'яхову олію зволожує шкіру і сприяє усуненню лупи.
2
Купіть в аптеці засіб з назвою «Активатор росту волосся». Це може бути шампунь, бальзам або спрей. Краще використовуйте всі три засоби одночасно. Ви помітите, що при їх використанні довжина волосся з кожним місяцем значно збільшується.
3
Робіть масаж голови, для цього легкими рухами натягайте волосся, а потім відпускайте. Можете придбати спеціальний масажер. Після масажу відбувається поліпшення притоку крові до шкіри, і вона збагачується киснем, що важливо для нормального росту волосся.
4
Приймайте вітаміни або б'юті комплекси, які мають посилений склад компонентів необхідних для гарного росту волосся. Риб'ячий жир також прискорює бажаний процес. Не приймайте ніякі кошти, якщо у вас часто буває алергія.
5
Використовуйте безбарвну хну. Розведіть її у воді до одержання густої кашки, і нанесіть на всю довжину волосся, приділяючи особливу увагу кореням. Потримайте 40 хвилин і ретельно змийте. Вона прискорює ріст волосся і зміцнює їх.
6
Зверніть увагу, при прийомі яких препаратів у вас спостерігається уповільнення росту волосся. Постарайтеся не приймати їх. Якщо ж позитивного результату не спостерігається, то сходіть до ендокринолога і здайте аналізи на гормони. Іноді повільне зростання волосся пов'язаний саме з ними.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=g-iL5XCQhMY
Доглянута щетина завжди була супутнім ознакою брутального чоловіка. Однак не всі представники сильної статі можуть нею похвалитися. Особливо від мізерної рослинності на обличчі страждають юнаки-під паростки, мріють скоріше знайти мужній вид.
Інструкція
1
Зростання волосся безпосередньо пов'язаний з рівнем гормонів (тестостерону й естрогену) в крові, а також залежить від статури молодої людини, її способу життя та пітанія.Откажітесь від кофеїну, що міститься в каві, чаї і енергетичних напоях. Ця речовина сприяє виробленню естрогену, який пригнічує тестостерон. Якщо ви любителі подібних напоїв, спробуйте заварити собі гранульований корінь коріандру. За смаком даний продукт нагадує суміш кави і чаю, але при цьому не містить кофеїн. Стимулює вироблення естрогену також улюблене багатьма пиво. Краще займайтеся спортом. Фізичні навантаження не тільки зміцнюють здоров'я людини, вони допомагають збільшити рівень необхідного для вас тестостерону.
2
Основним речовиною, який стимулює зростання волосся, є цинк. Включіть в щоденний раціон харчування цинкоутримуючий продукти. До них відносяться: волоські горіхи, яйця, квасоля, насіння соняшнику та гарбуза.
3
Вважається, що збільшення зростання рослинності на обличчі сприяє частий процес гоління. Чим частіше голитися, тим швидше зростатиме щетина. І хоча, швидше за все, це є лише припущенням, все ж варто поекспериментувати. Голіться протягом 2 тижнів, після чого на деякий час припиніть занятіе.Прімерно через 2 місяці можна спостерігати непогані результати, проте не варто забувати, що посилене гоління робить волосся найбільш грубими.
4
Для прискореного росту щетини використовуйте спеціальні лосьйони: моноксиду, Регейн і рогайн. Вони не мають кольору, запаху і не містять гормонів. Але до їх складу входить спирт, суша шкіру. Тому, застосовуючи подібні засоби, регулярно зволожуйте її.
5
Нанесіть на щетину реп'яхову або касторову олію. Залиште засіб на 2 години, після чого змийте його м'яким шампунів чи гелем для вмивання.