Як залучити клієнта в фірму.

Щоб залучити клієнта , необхідно заволодіти його увагою, пробудити інтерес, сформувати бажання і спонукати до дії - запросити в вашу фірму. І зробити все це в умовах конкуренції. Це звичайна формула продажів, тільки продається не товар/послуга, а звернення в компанію. На думку копірайтера і маркетолога Гарі Хелберта, набагато більше 75% успіху залежить від першої частини формули. Тому більше часу присвятимо тому, як привернути увагу клієнта до маркетингового повідомленням. Саме повідомлення може бути у вигляді реклами в газеті, вивіски на магазині і т.д.
Інструкція
1
Погукайте клієнтів, в яких ви зацікавлені. Уявіть сантехніка, який йде по місту. Навколо багато людей, які не є сантехниками. І тут з'являється вивіска з написом "Спеціально для сантехніків". Швидше за все, ця людина зупиниться, а інші пройдуть повз. Гукнути потрібних клієнтів можна і в заголовку журнальної статті, і через оформлення вітрини магазину, і на обкладинці книги. Увага клієнта залучено, можна далі використовувати формулу продажів.
2
Створіть заголовок. Це стосується і листів, і вивісок магазинів, і дисконтних карток. Зверніть увагу на газети, які продаються мільйонними тиражами. У них захоплюючі заголовки. Колекціонуйте їх і адаптуйте прийоми до своєї ситуації. Нехай ніхто не робить заголовків там, де зробите ви. Головне - захопити увагу потенційного клієнта .
3
Додайте фотографії красивих людей. Красиві, здорові люди привертають погляд. Цей прийом треба використовувати обережно, в контексті продаваного товару.
4
Покажіть "акулу". Гарі Хелберт в одному з випусків розсилки розповідав про аквалангіста. Уявіть, що це ви пливете, розглядаючи краси підводного світу. І тут з'являється акула. Вашу увагу буде цілком зосереджено на ній. Покажіть "акулу" потенційним клієнта м.
5
Зробіть незаперечне заяву. Якщо ви скажете, що "прищі викликають фізичні і емоційні страждання", з вами погодяться. Людина з прищами чекатиме, що ж далі. Його увагу цілком зосереджено на вашому маркетинговому повідомленні. Саме з цієї фрази починалася успішна рекламна кампанія, про яку розповідає Стівен Скотт у книзі "Нотатки мільйонера".
6
Зробіть несподівану заяву. "Кінець світу настане через 10 днів". Вам напевно зустрічалися фрази, що приковує увагу людей. Звичайно, не використовуйте дурних і недоведених виразів, щоб вас не вважали обманщиком.
7
Додайте новину про приголомшливу вигоді. "Програмісти придумали, як обійтися без антивірусних програм". У людей є потреба в новинах. Задовольняйте її з користю для компанії.
8
Задайте питання. "Ви вже схудли?" Питання приковує увагу завжди.
9
Покажіть добре відомого і улюбленого усіма людини. Важливо, щоб він не надокучив в іншій рекламі.
Зверніть увагу
Привертаючи увагу людей, думайте, для чого це потрібно. Якщо хочете не просто розважити населення, а залучити клієнтів у фірму, використовуйте прийоми, які гармоніюють з вашим товаром/послугою.
Корисна порада
Перший крок - залучення уваги, останній крок - заклик подзвонити або прийти. Не забудьте вказати причину, чому потрібно відреагувати саме зараз.