Як зробити загальний доступ до папок.

Досить часто виникає необхідність у передачі інформації користувачам локальної мережі. І для того, щоб вони не бігали один до одного з флешками або дисками, а спокійно обмінювалися інформацією, сидячи на своєму робочому місці, можна просто створити папку з необхідною інформацією (загальний ресурс) і відкрити до неї загальний доступ .
Інструкція
1
Виберіть папку, яку ви хочете зробити загально доступ ной.
2
Клацніть правою кнопкою миші на іконці обраної папки і в меню виберіть пункт "Властивості".
3
У вікні вибираємо вкладку «Доступ» і ставимо прапорець навпроти пункту «Відкрити спільний доступ до цієї папки». Так само в полі «Ім'я загального ресурсу» папці, яка відкривається для загального доступ а, можна привласнити будь-яке ім'я. Його бачитимуть усі, хто зайшов до вас на комп'ютер (справжнє ім'я папки буде приховано). Якщо ви хочете, щоб всі користувачі локальної мережі могли змінювати вміст папки, тобто копіювати, переміщати, видаляти файли, то слід поставити прапорець навпроти пункту «Дозволити зміну файлів по мережі».
4
Натискаємо на кнопку «ОК». Якщо все зробили правильно, то значок папки буде доповнений зображенням розкритої долоні.
У великих організаціях для зручності користувачів персональних комп'ютерів та оптимізації робочого часу роботодавці використовують внутрішні локальні мережі. В таких мережах існують мережеві диски, доступ до яких мають співробітники. На таких дисках, як правило, створюються папки для кожного підрозділу своя з таким обліком, щоб розмістити файл в них або переглянути вміст могли лише ті працівники, для кого папка і призначена. Відповідно виникає програмне завдання зробити загальну папку , але з обмеженим правом доступу.
Інструкція
1
На значку загальної папки необхідно натиснути правою кнопкою миші і вибрати команду «Загальний доступ і безпека». Відкривається вікно "Доступ", де вам пропонується на вибір скасувати або відкрити до вашої папки загальний доступ. Природно, вибирайте перемикач "Відкрити".
2
Нижче ви побачите поле «Загальний ресурс». У ньому, для забезпечення доступу по локальній мережі інших користувачів, вказуйте ім'я вашої загальної папки. Імена основний локальної папки і загальної папки можуть як збігатися, так і разлічаться.В наступному полі, при необхідності, можете вказати «Примітка».
3
Далі вам пропонується при бажанні обмежити число тих користувачів, які при підключенні можуть користуватися папкою. Ви можете вибрати перемикач «Максимально можливе» або вказати конкретне число.
4
Потім пропонується призначити правила доступу по мережі до вашої загальної папці. Для цього натисніть кнопку «Дозвіл». Призначте для загальнодоступного ресурсу параметри доступу. Краще в файлової системі NTFS.
5
Таким чином, у вас створена загальна папка і автоматично висвітилося дозвіл «Читання». Проведіть клацання на кнопці «Дозволи» у вікні «Доступ». Зверніть увагу, що достатньо прав трьох типів.
6
Це «Повний доступ», при виконанні якого всі користувачі загальнодоступною папки мають можливість здійснювати будь-які операції з файлами. Далі «Зміна», при цьому є можливість змінювати в папці вміст файлів.
7
І наступне - «Читання», коли користувачі загальнодоступною папки мають можливість переглядати файли і їх вміст. Останній тип дозволу зазвичай призначається в будь-якому випадку «за замовчуванням».