Як поміняти колір одягу. Як поміняти колір годин на.

Потьмянілий або обридлий колір одягу можна з легкістю змінити або освіжити, використовуючи спеціальні дисперсійні і катіонні барвники для речей. Але потрібно пам'ятати, що нерідко після фарбування буває «сюрприз», і колір речі виходить зовсім не таким, як показано на упаковці з барвником. В основному таке зустрічається під час зміни колір а у яскраво забарвлених тканин: коли барвник реагує з іншим колір ом, виходить зовсім новий і несподіваний відтінок. Але цього можна уникнути, головне дотримуватися технологію фарбування.
Вам знадобиться
  • -упаковка дисперсионной або катионной фарби
  • -уксус
  • -емалірованное відро
  • -отбеліватель
Інструкція
1
Якщо ви хочете перефарбувати річ, яка раніше мала яскравий колір , попередньо освітлити її. Для цього опустіть в міцний розчин білизни і потримайте кілька хвилин, потім прополощіть річ у чистій воді з додаванням невеликої кількості оцту. Цей спосіб відбілювання не підійде для делікатних тканин. Їх краще освітлювати, використовуючи той же барвник для речей, але білого колір а.
2
Розведіть барвник у великій ємності з водою з додаванням 120 мл оцтової кислоти. Барвника візьміть в тій пропорції, яка вказана на упаковці. Все залежить від виробника і концентрації пігменту у фарбі, а також від окрашиваемого матеріалу. Шерсть і делікатні тканини більше схильні до дії барвників, ніж інші види матеріалів.
3
Нагрейте воду на плиті до 40 градусів і опустіть річ. Кип'ятіть виріб при періодичному помішуванні протягом 1 години, якщо ви фарбуєте делікатні речі, то скоротіть термін кипіння до 30 хвилин.
4
Прополощіть забарвлену річ у холодній воді і додайте на друге полоскання 100 мл оцту на 10 літрів води. Відіжміть виріб повісьте сушитися.