Як виробити впевненість у собі і впливати на людей. Як виробляти впевненість.

невпевненості не народжуються, ними стають. Найчастіше почуття невпевненості в собі набувається в ранньому дитинстві, причому великий вплив на дітей надають батьки. Наприклад, коли мама поспішає і постійно лає дитину за те, що він повільно зав'язує шнурки або неправильно застеляє постіль - це призводить до серйозних проблем в майбутньому. Якщо в дитинстві ви не змогли належною мірою розвинути таке почуття як впевненість, то не переживайте, ви можете зробити це зараз за допомогою тренінгів та роботи над собою.
Інструкція
1
Назавжди запам'ятайте те, що ви нічим не гірше другіх.Тщательно придивіться до впевненого в собі людині. Хіба він позбавлений будь-яких недоліків? Повірте, в будь-якому людині їх вистачає. Тому впевнений людина відрізняється від невпевненого тим, що він не боїться показувати свої недоліки і як результат навколишні їх не помічають. Пам'ятайте про те, що заховане на увазі - саме непомітне.
2
Розкрийтеся перед собой.Подумайте про те, що ви за людина, якими кращими рисами характеру ви володієте, що мотивує вас, що вас турбує, що лякає, а що радує. Визначтеся з тим, чого ви хочете домогтися в найближчому майбутньому. Сформуйте ваша власна думка про собі , користуючись відповідями на ці питання.
3
Навчіться любити самого себя.Честно дайте відповідь на наступне питання: «Чи подобається ви собі , яку думку у вас складається про самому собі ?». Візьміть аркуш паперу і випишіть всі ваші позитивні риси (також ви можете скористатися допомогою друзів або батьків). Потім прочитайте і запам'ятайте все те, що ви написали. Наступного разу, коли вам захочеться посварити себе за що-небудь, візьміть цей листок і зачитуйте все вголос.
4
Вірте в себе! Любіть себе таким, яким ви є на даний момент, незважаючи на те, що вам належить величезна робота над собою, для того щоб придбати впевненість в собі . Радійте тому, що з кожним днем ви стаєте все впевненіше (все так і буде, адже наші думки матеріальні).
Зверніть увагу
Віра в себе - це процес або думка, що викликає активність. У чому джерело віри в себе? Іноді кажуть, що деякі люди народжуються з упевненістю в собі. У мене інша думка. Впевненість у своїх силах можна виховати в людях стараннями їх сім'ї або власними зусиллями.
Корисна порада
Як виробити впевненість у собі. Ви відчуваєте себе невпевнено? У незнайомій обстановці, з начальством, при спілкуванні в новими людьми, з чоловіками, а може бути навіть в родині? Чи виросте він впевненим в собі людиною, залежить тільки від оточення, в якому він буде рости. І в першу чергу - від його батьків. Саме вони в перші роки життя закладають в малюку основні якості його майбутнього характеру.